• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kim bir milyon ister Dolandırıcı Çıktı !!!

böyle birşey olacağına pek ihtimal vermiyorum kaç kişi para kazanıyor vermiyorlarsa hepsine vermezler isyan çıkar orda.

Küçük kanallarda olabilir buradada olabilir fakat yinede sanmıyorum.Zaten ATV bu yarışmayı yayınlayarak verecekleri ödülün kat kat fazlasını çıkartıyor rating ler ile.Vermiyorsada eğer Allah belalarını versin.

Sanmıyorum böyle birşey olacağını. Çerez parası onlar için :)

gazete daha yeni çıkmış 9. sayısı sadece gündeme gelmek için yapılan şeyler neden bunca yıldır yayınlanıyorda bu program başka kimse çıkmadı böyle herkes malda bu kadın mı akıllı ?

Çoğu yarışmacıları cast'tan alıyorlar diye biliyorum yani o yüzden isyan çıkmıyor olabilir :)

Adamlar zaten sizlere bizlere programı izleterek verdikleri paranın tonlarca fazlasını alıyor.O paralar onlar için hiçbirşey değil, yani böyle birşey olacağını sanmıyorum

Geri