• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kimya İle İlgili Sözler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Arkadaşlar kimya ile ilgili sözler lazım. Tekerleme gibi.

Örneğin;

Madem gelmişsin dünyaya otur çalış kimyaya

Bu tarz çok güzel bir söz lazım. Bu yüzden sizlerden aklınıza ne geliyorsa paylaşmanızı istiyorum. Eğer söz beğenilirse performans ödevim sayılmış olacak :D

Bir diğer ricam ise sözleri kendi kafanızdan yazmanız, google amcaya sormayın :D

Kimyacıysan konuş örnek alsınlar, eğer değilsen sus adam sansınlar.

Eğitime kimya gerek , kimyaya da yiğit gerek.

At ölür meydan kalır.Kimyacı ölür namı kalır.

Ben seni ametal sandım kendime istedim meğer ki sen soy metalmişsin gözün hep kral suyunda...

Herkese teşekkürler beyler :D

Son gün son sözlerinizi bekliyorum :D

size nasıl performans ödevleri veriyolar ya bize konu anlatımı soru çözümü falan veriyolar :D

Periyodik tablonda yer yoksa güzelim, merak etme ben tepkimeyede girerim.

Geri