• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kindred middle rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Servi41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Servi41

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Nis 2017
Puanı
1
arkadaşlar kindred mid rehberi olan var mı ? bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin lütfen

Mid için daha iyi şampiyonlar var onları oynayabilirsin. Build saldırı hızı kritik can çalma üzerine olabilir savunma için 1-2 item defans gidersin rakibe göre.

midden ziyade ormanda kalması daha iyi o heronun

Mid için daha iyi şampiyonlar var onları oynayabilirsin. Build saldırı hızı kritik can çalm a üzerine olabilir savunma için 1-2 item defans gidersin rakibe göre.
Bu ifadeye katılıyorum. Kindred'i hala ortada kullanabilirsiniz, ancak buna gerçekten değer. Daha iyi bir savunma oyuncusu çünkü bu rolü en üst seviyede yerine getirmek için daha azına ihtiyaç duyuyor.

kindred mid , gereksiz yani junglear daha avantajlı , onun yerine adc oynayabilirsin , jungle yapmak istemiyorsan. saldırı hızı odaklı oynayacaksın , yanında nami olursa tadından yenmez bence,

Geri