• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kingdom Online Bir Şifacının Temelleri Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Solo Zindanda Şifacı

Solo zindanda en kolay klaslardan biri olan şifacının bu gücü instacast olan Glory of Priest(Kendimize veya hedef dost birime 10 saniye boyunca her 2 saniyede bir %3 oranında sağlık yenilenmesi sağlar) yeteneğinden,Acil durumda Noble Healing(Kendimize veya hedef dost birime 10000 sağlık yenilenmesi sağlar) yeteneğinden geliyor.Bunların yanında Light of the invincible(6 saniye boyunca gelen tüm hasarı blocklar) skillide noble healing görevi görmektedir.Eğer Light of Wisdom ya da Last Light ere taşınızda varsa temel hasar skillerinden Holy Shock ile Ere taşınız ile dönüşümlü sürekli hasar vererek yüksek hasarlar çıkarmanın yanında,Holy Explosion ile Holy Light skillerinizlede hasarınıza destek olabilirsiniz.Dengeleyici ile gurak kesmede zorlanıyor iseniz uzun sürse bile bu arkadaşla doğru şekilde oynarsanız hiç zorlanmadan geçersiniz(Gurakta kimmiş!).

Party Zindanlarında Şifacı

Party zindanlarında(özellikle analekte) en aranan 2 isimden birisinizdir(Öbürü tank,burdan HORD'a ve WinterSun'a selamlar).Party zindanlarında solodaki skillerinizden Glory of Priest artık etkisini kaybediyor.Çünkü o 500-700 heal artık işlevsiz kalıyor.Onun yerine Healing Prayer ayrıca ekstradan 3 yeni skill daha ekliyoruz.Bunlar Wing Of Freedom,Growing detotion,Sanctury Manifest.Acil durumlarda Wing Of Freedom + Growing Detotion combosuyla savaşlardada zindanlardada herkezi rahatlıkla kurtarabilmenizin yanında,Sanctury Manifest'ten gelen(Çift Skill şeklinden bahsediyorum.Çift Skill bilmiyorsanız aşağıda onuda açıklayacağım) saniyelik 200 heal Healing Prayer'ın heal'ına destek sağlayacaktır.Ayrıca bütün bunlara rağmen ölen güzel arkadaşlarımızıda Ressurect ile kaldırabilirsiniz.Ufak bir not daha,Ressurect skilli çiftlenebiliyor yani 2 kişiyi aynı anda kaldırabilirsiniz.Bilginiz olsun.Ha birde unutuyorum.Tank ile sizin dışınızdaki herhangi birisinin ölmesi önemsiz.Önemli olan kişiler sadece sizsiniz birde tank var.Siz ölürseniz diğerlerini heallayacak,kaldıracak kimse olmayacaktır ki genelde şifacımız ölünce eğer öldürmeye yaklaşmadıysak "Abi resle ya resle" deriz ayrıca ölen şifacıya(o kişi ben oluyorum) bol bol kızarız.

PK(Karanis),Irk Savaşı ve Kale Savaşlarında Şifacı

Pk'da aslında Party Zindan bölümündekilerin aynısı geçerli(tank kısmı dışında).Birebir aynısını uygularsanız pekte ölmemeniz gerekli.Sadece takımınızın arkasında kalmayın.Ve sakın tek başınıza pk atmaya çalışmayın bir dengeleyici gelir rahatlıkla keser.

Kale savaşlarında bir katliamcının fearını önlemeniz hayati bir önem taşıyor.Ayrıca takımınız Buff Sökücü yediği zaman Rebuff yaparak Healing Wind ile giden canlarını yenilemenizde gerekli.Onun dışında takımınızdaki önemli DPS'leri kaldırarak Taş harcamalarını engelleyin ve savaşı kazandırın.Kale savaşlarında sabit bir noktada durmadıklarından sanctury manifest ile Growing devotion pek iş görmez ancak Healing Wind ile Mercry of heaven hayat kurtaracaktır.

Son olarak Skill Çiftleme

Aslında çok basit ama çok önemli bir olaydır.Healing Prayer skillinizde basitçe skill-R spam yapmanız yeterli olur(Diğer skiller dahil).Sanctury manifesttede skill alanını seçtikten ve cast başladıktan sonra R-R yaparak tekrar skilli kullanıcak olursanız çiftlemiş olursunuz.Aslında böyle yapılır ancak yapmada zorlananlara Prayerı bu şekilde öğretiyorum.
Alıntıdır.

GameX oyun fuarında test etmiştik. Baya kapsamlı. Oynanacak oyunlardan biri.

GameX'de tanıtımı olmuştu aynen oynattılar 2-3 kupona içi defter kitap poster dolu çanta vermişlerdi o ara oynasak oyunun kralıydık da işte

Geri