• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kingdom Online Suikasçı-Suikastçı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BurjivA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BurjivA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eki 2011
Puanı
24
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="bgcolor: #FFFFFF"]

Sınıf: Suikastçi

Tercih: Suikastçi

Karakterin artı yönleri:

Öncelikle karakter zehir bırakma,can çalma ve sersemletme üzerine kurulu.
Bir suikastçi istediği slotu veyahut oyuncuyu kombosunu ayarladığı zaman rahatlıkla kesebilir.
Her oyunda assasian dediğimiz seri ama çok kırılgan karakterlere çan çalma özelliğiyle ve yaptığı
sersemletmelerin yanı sıra yediği stunlardan kurtulma,bıraktığı zehir ile saldırı yapamaz durumda iken
bile hasar vermesi bu karakteri olağanüstü güçlü kılan özelliklerindendir.
Savaşlarda kesinlikle kolay ölen bir karakter olmuyor.Gizlenme yetenekleriyle rahatlıkla düşman arasına
sızabilir takımınızı lejyonunuzu bir adım öteye taşıyabilirsiniz.Bu zindanlar içinde geçerli verdiğiniz
ek zehir hasarları bütün takımın rahat bir nefes almasını sağlayacak sizi biraz yoracaktır :)

Karakterin eksi yönleri:

Ne yazık ki her melee (Yakın dövüş) atak üzerine kurulu karakterin yaşadığı
menzil sıkıntısını bu oyunda çok görüyor okçu ve büyücülerden grup şeklindelerse dayak yiyoruz.
Bunun yanı sıra neredeyse tüm karakterlerin buff skilleri partiye verilebiliyorken Suikastçi için durum
böyle değildir.Buffları karaktere has olduğu için pasif yani kendisine özeldir.
Karakterde çok saldırı skili var alan skilleri de mevcut rahat oyun oynamak isteyen birisi karakteri
denesin ama oynamasını tavsiye etmem zira çok yorucu özellikle savaşlarda kullanmak bayağı zorlaşıyor.
Birde büyücü ve okçular 1 adet silah ı geliştirirken siz 2 tane geliştireceksiniz gelişimi de
diğer karakterler gibi biraz zor.

Karakteri ileriye taşıyacak bilgiler ve özellikler:

Ben öncelikle suikastçilerin kritik oranının barrack sistemiyle arttırıldığında daha iyi
olduğunu düşünüyorum.Barrack tercihi olarak goblin seçilmeli bence.Goblinlerde kritik atak arttıran
buff veren bir sınıf var bunu tercih ederek biraz daha fark yaratılabileceği düşüncesindeyim.
Görevlerde yaratık keserken veya toplama yaparken zorlanmamak için önce gizlenip toplamaları seri bir
yapın sonra yaratıkları kesin böylece görev yaparken sıkılmaz ek olarakta
ilerleme gösterirsiniz.

Skill sayfası tavsiye edilen ere stone ve asker seçimi:

a6a6a6a6a6.jpg

Skiller 45 levelde fulleniyor bu levele kolay ulaştığımız için çok sıkıntı etmenize gerek yok.
Zaten şehirdede becerilerinizi rahatlıkla sıfırlayabilirsiniz. Ere stone seçimleri için bence daha çok erken.
Ama ben master of illision seçimini yapmayı düşünüyorum bu seçim A sınıfı daha bulmak ve oluşturmak içinde daha
çok vakit olduğunu düşünüyorum.Bölge konusuna gelirsek ben kritik oranı arttırmak için goblin seçmenin mantıklı
olduğunu düşünüyorum.Bir suikastçi karakterin en büyük artısı kritik’tir.Zehir ve kritik birleşince eşsiz bir güç
elinizde olacaktır
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Geri