• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kingdom Online - Tanıtım & Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
Kingdom Online - Tanıtım & Rehber

maxigamebanner2.png

maxayrac2.png

Kingdom Online
- Web Sitesi - http://kingdom.nttgame.com/index.php
Kingdom Online - Kayıt Sitesi - http://portal.nttgame.com/Signin/Signins
maxayrac2.png

umhgu.jpg

maxayrac3.jpg

Kingdom Online nasıl üyelik alırım ?

umkld.jpg

Kullanıcı adımızı yazıyoruz.
Şifremizi yazıyoruz.
Şifremizi tekrar yazıyoruz.
Nickimizi yazıyoruz.
E-Mail adresimizi yazıyoruz.
Doğum tarihimizi yazıyoruz.
Kodun aynısını yazıyoruz.
Resimde işaretli olan yeri işaretleyip submit'e tıklayıp üyelik alma işlemini bitiriyoruz.(Kingdom Online oynayabilmek için beta key gerekiyor.
)
maxayrac3.jpg

Kingdom Online nedir ?

Kingdom Online değişen dünyanın yansıtıldığı fantastik bir online oyundur.

Lejyonları, uçsuz bucaksız toprakları ve güncellenen haritaları ile fethetmek istediğiniz topraklar için sizi yeni stratejiler geliştirmeye yönelten bir yapıya sahiptir. Kingdom Online’da eşya, tecrübe puanı ve ganimet kazanmaktan daha önemli olan şey topluluğun SAYGI’sını kazanmaktır.
Gerçek kazananın kim olduğuna karar vermek için bitmeyen bir savaş sizleri bekliyor olacak.
maxayrac3.jpg

Toprak Genişletmek

Klanların amacı, topraklarını genişletmek ve büyük bir krallık altında birleşerek dünyanın hakimi olmaktır.
maxayrac3.jpg

Kaynak Savaşları

Kristalin gücünün yarattığı etkiler bütün kıtaya yayılarak gizli kaynaklar yarattı. En güçlü Kuşatma Silahları ve Zırhlar bu kaynaklar ile üretilirler. İşte bu yüzden binlerce yıldır Kaos ve Yağmalama hiç durmadan devam etmektedir.
maxayrac3.jpg

Özel Araziler

Özel arazilerden elde edilen kaynaklar ile savaş hazırlıklılarınızı yapabilirsiniz.
maxayrac3.jpg

Hisar Kalesi

Beatrice Kıtası ve kristallerinden gelen gücün kaynağını korumak için, kıtadan gelen kaynaklar ile Hisar Kaleleri yapıldı ve geliştirildi.
maxayrac3.jpg

Kingdom Online şuanda 2. alfa betadadır üyelik için alfas key greekecektir.
Keyi buradan alabilirsiniz http://www.multiplayer.com.tr/beta-key/kingdom-online-alfa-testi-anahtarlari/#keys
maxayrac3.jpg

umhhl.jpg

maxayrac2.png

Kingdom Online - Tanıtım Videosu

maxayrac2.png

Son düzenleme:
Bizde arkadaşlarla başlamayı düşünüyoruz. Şimdiye kadar oyun hakkında birkaç yoruma denk geldim ve oyun genel olarak beğenilmiş. Güzel bir ortam olacak gibi. :)

Eğer başlıcak olan varsa haberleşip clan kuralım en azından yardımlaşma olur.

Geri