• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kısaca AutoIT

Aktiflik
K.Tarihi
20 Ağu 2009
Puanı
1
[HATA]Eski veritabanı yedeği yüklenmesinden dolayı konuyu tekrar açtım. Eksik veya eklenmesini istediğiniz şeyler varsa konu altına yazınız.[/HATA]

[AutoIT vikidipedi - Alıntıdır]

AutoIt, Microsoft Windows için ücretsiz bir otomasyon yazılımıdır. Yazılımın ilk versiyonları tamamen otomasyona yönelik hazırlanmış olsa da sonradan kapsamı genişletilerek hemen her türlü uygulamanın geliştirilebileceği bir programlama aracı haline gelmiştir.
Versiyon 3 sürümüyle birlikte söz dizimi Basic türevi dillere benzer şeklide yeniden yapılandırılmıştır. Dizinleri de kapsayan dağişik tipteki verileri saklayabilen Varyant tipindeki değişkenlerin kullanıldığı üçüncü nesil bir programlama dilidir. Windows 95, 98, NT4, XP, 2003 ve Vista ile uyumludur. Ancak 3.3.0.0 versiyonundan sonra Windows 2000'den öncekilere destek verilmemeye başlamıştır.
Bir AutoIt betiği, AutoIt yorumlayıcısının yüklü olmadığı bilgisayarlarda çalışabilecek şekilde, sıkıştırılmış bir EXE programı haline getirilebilir. UDF (User Defined Functions "Kullanıcı Tanımlı Fonksiyonlar") olarak bilinen geniş bir fonksiyon kütüphanesi standart olarak programla birlikte gelir veya bazıları AutoIt veb sitesinden indirilebilir. AutoIt aynı zamanda ücretsiz SciTE editör tabanlı bir IDE ile birlikte dağıtılmaktadır. Derleyici ve yardım metinleri de AutoIt kullanan geliştiriciler için tamamen bu birime entegre edilmiştir.

[Download AutoIT]

AutoIT v3 Setup

Scite Text Editor

AutoIT Wrapper

----Linkler AutoIT Kendi sitesindendir. Virüs sonuçları nerde gibi mesajlar atmayınız.----

Kardes bana bı program lazım otomatık res kabul edıcek ve arka planda calısabılıcek yapabılırmısın
gorunum falan hıc bırı o.d

Bu foruma çok konular açmak isterdim ama hepsi silindi ve bunlardan bitanesi AUTOLOGİN di. beni uzak tutmaya çalışıyolarsa bende uzak dururum. msnimi ekle ordan istediğin konuda yardım etmeye çalışırım

Geri