• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kısır'a gel (koko gel kokom gel )

ThePunisher*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
46
Emeğe saygısızlıktan kapatıldı.
gece rüyanıza girsin:
erhancelik.jpg
iskenderkebap.jpg
20120128113107kizartma.jpg
tatliatistirma150x150.jpg

Son düzenleme:
Ahahahaha görürsün ama!!!

Şeytani planımı açıklıyorum madem.

Büyük ihtimal cumartesi günü çilek-elma dilimleriyle çikolatalı bir figür yapıcam affedin beni :(

Bu arada puanım 5 :D

Ahahahaha görürsün ama!!!

Şeytani planımı açıklıyorum madem.

Büyük ihtimal cumartesi günü çilek-elma dilimleriyle çikolatalı bir figür yapıcam affedin beni :(

Bu arada puanım 5 :D
Bak ya oglm yapma demıoz buraya koyma :d kaç üzerinden puan ba bide puan veriiyor ey gidinin eyi

Bölüm açak diyen arkadaslar;
İlk ve son yemegımdı.!! işimmi yok la :D (farkındaysanız tarif yok ) hadi afiet olsun.

modamı oldu la bu bende hazır pizza nasıl mikrodalgaya atılır diye konu açam bari :D

bi an annemin baktıgı yemek sitelerine mi girdim yanlışlıkla diye adresi kontrol ettim

​Bu arada tarif sır mı ? :D İfşa etmediğin bir karıştırdığın kaşıklar kalmış :D

​Bu arada tarif sır mı ? :D İfşa etmediğin bir karıştırdığın kaşıklar kalmış :D

=) sen oyle san yap aynısını koy o zaman ,bi sürü püf noktası var hiç birini soylemedim ki :) (tarifi nette bulursunda tat farkı olur bi sürü sırrı var kimse sırrını vermez tarifi verir sadece

Yemek bölümü açılırsa Forum Aşçısı olarak adayım :D

Geri