• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kisisel oyun yaratimi Team Toplama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan keyn58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

keyn58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2009
Puanı
2
Arkadaslar 20 yas üstü bilgili c# bilgisi olan bos zamani olan ve bu özelligini oyun tasarlamak icin kullanmak isteyen arkadaslar bana ozel mesaj atabilirlermi?
Unity ile Oyun Tasarlamak istiyorum 3D modelleme ve Animasyon isini ben yapacagim bana c# bilgisi olan arkadaslar ve ses dosyalari yapabilen 20 yas ustu hevesli arkadaslar lazim simdiden diyeyim bunu hobby olarak yapicaz ve amatoruz bunun icin karsiliginda bir proje bitmeden birsey veremem.. fedakarlik olmazsa kazanamayiz..

Geri