• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitaba ihtiyacım var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan dmorgan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dmorgan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Eyl 2017
Puanı
0
Beyler üniversitede okuyorum. Hoca bir kitap istedi ama burslar yatmadığı için alacak gücüm yok. 7 kredilik ders ayarlayamassam çok belim bükülecek, kitabı pdf olarak bulabilecek var mı?

Kitap adı
Сборник упражнений по грамматике русского языка (для иностранцев). Выпуск 1

Kitap mağaza sayfası vb. detaylar
https://pda.litres.ru/anna-vladimirovna-golubeva/sbornik-uprazhneniy-po-grammatike-russkogo-yazyka-dlya-inostrancev-vypusk-1-26913813/?utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=kms_smart%7C809404013&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMI6Z_IjPuq5gIVw6t7Ch0Olw6wEAEYASACEgK80_D_BwE"]https://pda.litres.ru/anna-vladimirovna-golubeva/sbornik-uprazhneniy-po-grammatike-russkogo-yazyka-dlya-inostrancev-vypusk-1-26913813/?utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=kms_smart%7C809404013&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMI6Z_IjPuq5gIVw6t7Ch0Olw6wEAEYASACEgK80_D_BwE

Türkiye de herhangi bir yerde satılıyorsa link ve adres gönder özelden alayım sana.

Çok teşekkür ederim Ümit abi özelden yazıyorum

Ümit abi bilgisayarım yok telefondan bakıyorum aldığın yerde pdf olarak indirme seçeneği var mı?

- - - Güncellendi - - -

Sorun olursa yaz bana bakarız.

Ümit abi biraz araştırdığımda google kitaplar hizmetinde. satın alınan kitaplar PDF olarak indiriliyormus rica etsem benim icin bir deneme sansin var mi?

Attigindan beri kitabı açmaya çalışıyorum ama yok hiç bir çozum bulamadım

duzenleme : abi dedigin uygulamanin mobilini buldum acmaya calistigimda google ürün aktivasyon hatasi veriyor

Son düzenleme:
Ümit abi bilgisayarım yok telefondan bakıyorum aldığın yerde pdf olarak indirme seçeneği var mı?

- - - Güncellendi - - -

Ümit abi biraz araştırdığımda google kitaplar hizmetinde. satın alınan kitaplar PDF olarak indiriliyormus rica etsem benim icin bir deneme sansin var mi?

Attigindan beri kitabı açmaya çalışıyorum ama yok hiç bir çozum bulamadım

duzenleme : abi dedigin uygulamanin mobilini buldum acmaya calistigimda google ürün aktivasyon hatasi veriyor

PDF olarak indir dediğimde bu dosyayı verdi bana, bu dosya da sadece anlattığım şekilde açılıyor. Sen bana google play hesabını at direk senin hesaptan satın alayım uğraşma.

Geri