• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Bağımlısı Oldum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Biliyorsunuz ki 3 gün önce Pazar günü 4 adet kitap siparişi vermiştim.

Dan Brown - Cehennem
Adam Fawer - Olasılıksız
John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut
Tami Hoag - Paranoya

Kitaplar bugün saat 13:45 civarı elime ulaştı ve 14:00'da Adam Fawer - Olasılıksız'dan okumaya başladım. Ve sürekli okuyorum okuyorum ve şuan saate bakıyorum 01:45..

Beni bilirsiniz günün 24 saati hiç uyumayan ve sürekli bilgisayar başında olan biriydim :)

Saat 2'den beri kitabı hiç elimden bırakmadım ve gerçekten bende kitap bağımlılığı oluştu diyebilirim, sürekli okuma hevesi geliyor 5 dakika yemek yerken bile aklımda hep kitaplar.. :)

Bu arada Olasılıksız'da o Fortyhis ve doktor ne piskopat adamdır, Jasper ve Caine'yi saymıyorum bile :D

Bu kitapları okuduktan sonra sürekli olarak kitap sipariş etmeyi düşünüyorum şuan aklımda 2 kitap var; Beyoğlu'nun En Güzel Abisi isimli polisiye roman ve Kurt Seyt ve Shura kısmetse bunları bitireyim tek tek sipariş vereceğim :)

Herkese kitap okumayı öneririm, normalde pek kitap okuyan birisi değilimdir ama bu sipariş ettiğim kitapları okumak ve yenilerini sipariş etmek için can atıyorum.
Gününüzün en az 1 saatini kitap okumaya mutlaka ayırın, emin olun pişman olmazsınız. :up:(Yalnız size tavsiyem sıkıcı kitaplar okumak yerine sevdiğiniz türde kitaplar okuyun, emin olun o kitabı elinizden düşüremeyecek ve sürekli okumak isteyeceksiniz.)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bende bu aralar kitap okumayı bıraktım ama yenden devam edicem bende sipariş etmişdim sırf merakımdan açlık oyunların serisini okucakdım 2. kitap'ın yarısındayım film çıkmadan hemen okumam lazım :O kitap dedınde bu saatte okuyasım geldi :D

filmini izle boşver kitabı

bende diyom niye kimse ban yememiş meersem deniz yokmuş

Son düzenleme:

Dan Brown - Cehennem
Adam Fawer - Olasılıksız
Tami Hoag - Paranoya

Kitaplar bugün saat 13:45 civarı elime ulaştı ve 14:00'da Adam Fawer - Olasılıksız'dan okumaya başladım. Ve sürekli okuyorum okuyorum ve şuan saate bakıyorum 01:45..

Beni bilirsiniz günün 24 saati hiç uyumayan ve sürekli bilgisayar başında olan biriydim :)

Saat 2'den beri kitabı hiç elimden bırakmadım ve gerçekten bende kitap bağımlılığı oluştu diyebilirim, sürekli okuma hevesi geliyor 5 dakika yemek yerken bile aklımda hep kitaplar.. :)

Bu arada Olasılıksız'da o Fortyhis ve doktor ne piskopat adamdır, Jasper ve Caine'yi saymıyorum bile :D

Bu kitapları okuduktan sonra sürekli olarak kitap sipariş etmeyi düşünüyorum şuan aklımda 2 kitap var; Beyoğlu'nun En Güzel Abisi isimli polisiye roman ve Kurt Seyt ve Shura kısmetse bunları bitireyim tek tek sipariş vereceğim :)

Herkese kitap okumayı öneririm, normalde pek kitap okuyan birisi değilimdir ama bu sipariş ettiğim kitapları okumak ve yenilerini sipariş etmek için can atıyorum.
Gününüzün en az 1 saatini kitap okumaya mutlaka ayırın, emin olun pişman olmazsınız. :up:(Yalnız size tavsiyem sıkıcı kitaplar okumak yerine sevdiğiniz türde kitaplar okuyun, emin olun o kitabı elinizden düşüremeyecek ve sürekli okumak isteyeceksiniz.)

Hangi siteden sipariş ettin müdür?

Dan Brown - Cehennem
Adam Fawer - Olasılıksız
Tami Hoag - Paranoya

Birtane de Orhan Kemal den kitap al çok kesin beğenirsin :DBereketli Topraklar Üzerinde inanılmaz iyi kitap.

Ne filmi kitap daha iyi :)
evet ben yokum kimse ban yemiyor

dizisi çıkıyorda onu demiştir

Yanında demli çay iyi gider :)
Buradaki hemen herkese BAŞLAT adlı gelecekte geçen yarı sanal arada gerçek yaşama geçen sürükleyici bir eser.Tavsiyemdir.

Son düzenleme:
Dan Brown - Cehennem kitabını okudum ama önce filmini izledim filmi sayesinde gerçekteki adı geçen mekanları gözümde daha iyi canlandırdım çünkü oralarda çekilmiş sende öyle yapabilirsin, zaten papanın yardımcısı aynı zamanda onun oğlu ve her şeyi organize eden o bunu da böyle yazayım filmi izlemek zorunda kal. :D

Film izlemek yerine direk kitap okumayı tercih edeceğim.
Kitapları okuoku.com'dan sipariş ettim ve 3 gün sonra getirdiler gayet memnun kaldim fiyatlar ise diğer sitelere göre uygun :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Dan Brown - Cehennem kitabını okudum ama önce filmini izledim filmi sayesinde gerçekteki adı geçen mekanları gözümde daha iyi canlandırdım çünkü oralarda çekilmiş sende öyle yapabilirsin, zaten
papanın yardımcısı aynı zamanda onun oğlu ve her şeyi organize eden o bunu da böyle yazayım filmi izlemek zorunda kal. :D

Bence önce film izlemek hayalgücünü engelliyo :D yönetmenin zevkine göre düşlüyon mekanı oyuncuları çünkü.Bu arada spoiler vermedin umarım adama?

Bence önce film izlemek hayalgücünü engelliyo :D yönetmenin zevkine göre düşlüyon mekanı oyuncuları çünkü.Bu arada spoiler vermedin umarım adama?
Şimdi önce kitabı okumak tabi ki hayal gücünü genişletir yani her şeyi yazarın direktifleri doğrultusunda hayal gücün ile kurguluyor ve yorumluyorsun lakin kitapta geçen mekanları filmde tanıttıkları için kafasında o ambiyans daha iyi oturur, spoilera gelince gayet tabi verdim. :D

Şimdi önce kitabı okumak tabi ki hayal gücünü genişletir yani her şeyi yazarın direktifleri doğrultusunda hayal gücün ile kurguluyor ve yorumluyorsun lakin kitapta geçen mekanları filmde tanıttıkları için kafasında o ambiyans daha iyi oturur, spoilera gelince gayet tabi verdim. :D

Ben olsam banlardım vallahi :D

kitap okumak iyidir ya kelime haznen ve kültürün gelişir ..keşke bizde okuyabilsek sürekli

Olasılıksız bitmiştir. Bu Laplace Şeytanı olayı beni başka boyuta sürükledi:) Geriye kaldı 3 kitap..
Bu kitapların ardından 3-4 kitap daha sipariş edeceğim; bu kitaplar arasında konuda da yazdığım gibi Beyoğlu'nun En Güzel Abisi ve Kurt Seyt ve Shura kitapları var :)

Film izlemek yerine direk kitap okumayı tercih edeceğim.
Kitapları okuoku.com'dan sipariş ettim ve 3 gün sonra getirdiler gayet memnun kaldim fiyatlar ise diğer sitelere göre uygun :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Usta al bi Yüzüklerin Efendisi dersin bu film bu kitap mıydı :D
Şaka bir yana fantezi türünün lideri olarak görülen bu kitabı okumanı tavsiye ederim, tabi ki bu türe ilgin varsa. :)
Kitabın dili de biraz ağırdır. Dili değil aslında da betimlemeleri felan biraz akıl yoruyor. :)

para dayanmaz olm kitaplara bi kitap 30 lira çüş :D abi kiralama sistemi yokmu 1 2 gün sonra geri götürsem :D

Bende bir kaç paranormal olayları içeren ve Türk Tarihi konulu kitaplar sipariş ettim bakalım. 2 güne elimde olurmuş. Okulda başlıyor, zaman geçirmek lazım.

Geri