• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Öneri?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar ben hiç kitap okuyan biri değilim.En son 3 sene önce falan okumuştum o kadar. :D
Yaşım 18 bu aralar kitap okumaya merak sardım acaba hangi kitabı alsam var mı önerebileceğiniz konusu güzel olan okunabilecek,sürükleyici bir kitap?
Ve nereden bulabileceğimi de yazarsanız sevininirim yani kırtasiyelerde falan var mıdır?Şimdiden teşekkürler.

Elif gibi sevmek (Öneririm)

Hiç birimiz masum değiliz

Armegedon

Daha sade bişeyler arıyosan cin ali topaç serisi favorim :D

Jojo Moyes - Senden Önce Ben

Khaled Hosseını - Ucurtma Avcısı

yeni kitap okumaya başlayacaksan fantastik serileri dene ne bilem percy jackson ejderha mızrağı unutulmuş diyarlar serileri okuyabilirsin ( çok kitapları var yanlız bunların :D ama sardı beni özellikle unutulmuş diyar acayip sardı neden bilmyorum ) :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ahmet Ümit - Beyoğlu'nun En Güzel Abisi (özellikle polisiye seviyorsan cinayet vs.)
Tami Hoag - Paranoya
Dan Brown - Cehennem
Özellikle John Verdon'um tüm kitapları ( Peter Pan Ölmeli - Gözlerini Sımsıkı Kapat - Aklından Bir Sayı Tut - Şeytanı Uyandırma)

Uçurtma Avcısı
Tanrının Unutulan Çocukları
Doğunun Limanları üçünüde bu sene okudum çok güzeller

senin gibi rap müziğe gönül vermiş birinin kitap okumuyor olması gerçekten çok kötü. büyük kaybın var yaş 18 yani.

Emrah Serbes'in bütün kitaplarını al sana istisnasız söylüyorum.

biraz siyasi şeyler oku ufkun gelişsin. mesala sol görüşten ;

Tarkan Tufan dan Fırtınalı Yıllar
Tarkan Tufan dan Mahir Çayanın hayatını
Salih Aksoydan dan İbrahim Kaypakkayanın hayatını oku. bunları gerçekten oku ufkun genişleyecek.

Birazda böyle huu beybi daha farklı şeylerde lazım diyorsan babamın kitaplarını karıştırır bir şeyler öneririm.

senin gibi rap müziğe gönül vermiş birinin kitap okumuyor olması gerçekten çok kötü. büyük kaybın var yaş 18 yani.

Salih Aksoydan dan İbrahim Kaypakkayanın hayatını oku. bunları gerçekten oku ufkun genişleyecek.

Birazda böyle huu beybi daha farklı şeylerde lazım diyorsan babamın kitaplarını karıştırır bir şeyler öneririm.

Ben hiç bir şey okumuyorum demedim zaten kitap okumuyordum.Ansiklopedi olsun,gazete olsun bu tarz şeyler okurum.Bu aralar kitaba merak sardım.
Örneğin Ceza'da kitap okumazmış oda ansiklopedileri karıştırırmış hep o hesap benimde. :)
Dediğin kitapları araştıracağım.Başka kitap önerilerinizi de bekliyorum.
Aşk meşkle alakalı olmasın böyle vurmalı,kırmalı,kovalamalı,adrenalin olan bir kitap güzel olurdu mesela. :D

Fantastik kitapları seviyorsan;
Gölgelerin Efendisi (Ranger's Apprentice) Serisi
Percy Jackson ve Olimposlular
Olimpos Kahramanları

Rus Klasiklerinden
Oblomov
Suç ve Ceza
Ana

Amerikan Klasikleri
Gazap Üzümleri
Beyaz Diş
Martin Eden

Fransız Klasikleri
Germinal
Meyhane
Sefiller

Türk Klasikleri
Eskici ve Oğulları
Bereketli Topraklar Üzerinde
İnce Memed
Ayaşlı ile Kiracıları

Yazdıklarımdan en az 1 ini oku mutlaka.

----------

Vay ibo'nun hayatını okudunmu :D

Rus Klasiklerinden
Oblomov
Suç ve Ceza
Ana

Amerikan Klasikleri
Gazap Üzümleri
Beyaz Diş
Martin Eden

Fransız Klasikleri
Germinal
Meyhane
Sefiller

Türk Klasikleri
Eskici ve Oğulları
Bereketli Topraklar Üzerinde
İnce Memed
Ayaşlı ile Kiracıları

Yazdıklarımdan en az 1 ini oku mutlaka.

----------

Vay ibo'nun hayatını okudunmu :D

daha bitmedi kamka. çalıştığım iş yerinde patron amca sağcı çok kızıyo :(

----------

Ben hiç bir şey okumuyorum demedim zaten kitap okumuyordum.Ansiklopedi olsun,gazete olsun bu tarz şeyler okurum.Bu aralar kitaba merak sardım.
Örneğin Ceza'da kitap okumazmış oda ansiklopedileri karıştırırmış hep o hesap benimde. :)
Dediğin kitapları araştıracağım.Başka kitap önerilerinizi de bekliyorum.
Aşk meşkle alakalı olmasın böyle vurmalı,kırmalı,kovalamalı,adrenalin olan bir kitap güzel olurdu mesela. :D

bahsettiğim siyasi kitaplarda çok vurma kırma var merak etme :)
emrah serbes telefonla konuşurken karaladığı kağıdı bile oku hocu pişman olmazsın.

daha bitmedi kamka. çalıştığım iş yerinde patron amca sağcı çok kızıyo :(

----------

bahsettiğim siyasi kitaplarda çok vurma kırma var merak etme :)
emrah serbes telefonla konuşurken karaladığı kağıdı bile oku hocu pişman olmazsın.

Ulu orta okuma her yerde kitap yasal ama malesef kendisini övmek ve anmak hala suç sayılıyor ülkede.Biraz daha okursan zaten onunla ilgili şeyleri gelmiş geçmiş en tutarlı Türkiye devrimcisi olduğunu görürsün belki görmüşsündür :)

Ulu orta okuma her yerde kitap yasal ama malesef kendisini övmek ve anmak hala suç sayılıyor ülkede.Biraz daha okursan zaten onunla ilgili şeyleri gelmiş geçmiş en tutarlı Türkiye devrimcisi olduğunu görürsün belki görmüşsündür :)
daha tam giriş yapamamıştım. yarın yarıdıcam şöyle bitiririm heralde.

olasılıksızı oku kitap okumayı da sevdircektir alışkanlıgıda kazandırcaktır

Geri