• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Severler Buraya :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar özel durumların yüzünden pek pc,gün yüzü görmüyorum bende okumak için kitap alıcam...
Aşağıdaki kitapları biraz araştırarak almak istedim.

Aralarında önermediğiniz kitaplar var mı?

Yada önerdiğiniz kitaplar..

oQPnLm.png

Fiyat orda 80 küüsür lira ama BKM Express ile ödeme yapınca 15 tl iniyor yani 66 TL oluyor fiyat... Önerilerinizi bekliyorum.

BKM Express'in özelliği ne ki öyle indirim oluyor?Bende öyle yapayım alışverişi :D Bu arada önereceğim kitap çok fazla o yüzden önermiyeyim hiç :D

BKM Express'in özelliği ne ki öyle indirim oluyor?Bende öyle yapayım alışverişi :D Bu arada önereceğim kitap çok fazla o yüzden önermiyeyim hiç :D

Kampanyayı D&R yapıyor. Kampanya var. 30 nisana kadar :) Sen önerde ben beğenirim. Bu arada o kitaplar arasında okuyup beğenmediğin kitap var mı? :D

Aklından bir sayı tut
Olasiliksiz
Cehennem
Kurt seyit ve Şura
Gölge sokağı no 77
Beyoğlu'nun en güzel abisi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kampanyayı D&R yapıyor. Kampanya var. 30 nisana kadar :) Sen önerde ben beğenirim. Bu arada o kitaplar arasında okuyup beğenmediğin kitap var mı? :D

O kitaplar arasında okuduğum yok önerebileceklerim ise

Gazap Üzümleri
Bereketli Topraklar Üzerinde
Devlet Kuşu
Suç ve Ceza

çok önerecek varda şimdilik bunları önereyim :D

Yalnız şu resimdeki kitaplar hakkında yorumda atın sipariş vericem güzel olmayan kitap var mı aralarında :D

Bende Açlık Oyunları'nı okumayı düşünüyorumda filmini de izlemedim önce okuyup sonramı izlesem yoksa önce izleyip sonramı okusam bilemedim :D ayrıca güzel bir kitapmı okuyan var mı?

Bende Açlık Oyunları'nı okumayı düşünüyorumda filmini de izlemedim önce okuyup sonramı izlesem yoksa önce izleyip sonramı okusam bilemedim :D ayrıca güzel bir kitapmı okuyan var mı?

Açlık oyunları iyidir, tavsiye ederim.

Ayrıca Agatha Christie kitapları da öneririm :up:

Kesinlikle bunlar;

44008

407767

mesaj.jpg

Carl Reis'in elinden çıkan herşey müthiştir. :shd

Sözlerinden birer alıntı;

• "Tarihlerinin büyük kısmında, balinalar küresel bir iletişim ağı kurmuş gibi görünüyor. 15.000 km ötedeki iki balina birbirlerine ne söyleyebilir ki? En ufak bir fikrim bile yok. Belki de bir aşk şarkısıdır, Derinliklerde engin denizleri çınlatan. Balinaların iletişim menzil hesapları okyanusların sessiz olduğunu gösteriyor. 19. yy.da yelkenli gemiler yerini garip kara hayvanlarinin bir diğer icadı olan buharlı gemilere bıraktı. Ticari ve askeri gemilerin sayısı giderek arttı. Denizlerdeki gürültü kirliliği yükseldi. Özellikle de 20 hertz frekansındakiler. Uzaklardan haberleşen balinaların işi giderek zorlaşıyor olmalı. İletişim mesafeleri giderek daralmıştı muhakkak. İki yüzyıl önce balinaların standart iletişim menzili 10.000 km ye düşmüş olmalı. Bugün sıradan bir günde bu sayı bir kaç yüz km civarında. Balinaları birbirinden kopartmış durumdayız. On milyonlarca yıllık iletişim bugün artık kesilmiş halde. Ve daha da kötüsü bugün bile halen balina avcılığı sürüyor. Balinaları acımasızca avlayıp parçalayan ve köpek maması ile ruj üretenlere satanlar var.

Biz hayvanı anlatırken 'vahşi' deriz. Bizden farklı ve korkunçturlar. Fakat kim daha vahşi acaba? Sadece huzur arayan ve şarkılarını söylemek isteyen balinalar mı yoksa onları avlayıp yok ederek soykırım noktasına getiren insanoğlu mu?

Dünya dışı varlıklarla iletişim kurmaya çalışıyoruz. Önce dünyamızda yaşayan maymun, yunus ve özellikle de balina gibi zeki canlılarla iletişim kurmanın yollarını arasak daha iyi olmaz mi? "

• Bilimde, bilim adamlarının sıkça ''Biliyor musunuz, bu iyi bir argûman; benim fikrim sanırım yanlış'' dediğini duyarsınız. Ve sonra fikirlerini değiştirirler ve onlardan artık eski bakış açısını bir daha duymazsınız. Bunu gerçekten yaparlar. Olması gerektiği kadar sık yapmazlar, çünkü bilim adamları da insandır ve değişiklik çoğu kez zordur. Fakat bilimde her gün olur bu tür birşey. Politika'da veya Din'de ise böyle bir seyin en son ne zaman olduğunu hatırlamıyorum bile.

Son düzenleme:
Geri