• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Siparişi 2

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
https://www.maxigamerz.com/f224/kitap-bagimlisi-oldum-224426/

Dan Brown - Cehennem
xVRVyq.gif

Adam Fawer - Olasılıksız
xVRVyq.gif

Tami Hoag - Paranoya
xVRVyq.gif

John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut (250 sayfa kaldı)

Geçenlerde böyle bir konu açmıştım ve kitap siparişi etmiştim, okumaya hızlı başladım ve bu aralar zevkini çıkararak okuyorum 3 kitap bitti, 4.kitapta da 250 sayfam kaldı..

Malum, kitaplar siparişten 2-3 gün sonra elime ulaştığından yeniden sipariş vereceğim, sipariş vereceğim kitaplar aşağıdakilerden oluşuyor bir 5 kitap sipariş etmiş olacağım.

Sizin de görüşlerinizi almak istedim. :)
Okumak isteyenler varsa bu kitapları heyecanla okuyacağına adım gibi eminim, hepsi 1 haftalık takibimden sonra sipariş ettiğim kitaplardır..

Dean R. Koontz - Gölge Sokağı No:77
Nermin Bezmen - Kurt Seyt ve Shura
Ahmet Ümit - Beyoğlu'nun En Güzel Abisi
Ahmet Batman - Soğuk Kahve
Ahmet Batman - Sabah Uykum

Toplam 62 TL ediyor, 6 TL'de kargo ücretini eklersek 68 TL'ye 5 kitap alıyorum :)
Herkese tavsiye ederim..

Kitap konusu görünce yorum yapmak istiiyorum ama hiç biride ilgim olmayan kitap türü birtanesini bile okumadım :D Neyse hayırlı olsun diyelim kitap siparişini beklemek heyecan vericidir :)

Bende kitap okumaya başlıyacağım da takip ettiğim dizi var Supernatural onun serisinimi okusam yoksa sizin tavsiye ettiklerinizle mi başlasam bilemedim.Sizce hangisini yapayım?

Bende kitap okumaya başlıyacağım da takip ettiğim dizi var Supernatural onun serisinimi okusam yoksa sizin tavsiye ettiklerinizle mi başlasam bilemedim.Sizce hangisini yapayım?

Izledigin diziyse yeni kitap okumani tavsiye ederim. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri