• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Siparişi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Kitap sipariş edebileceğim bir site arıyorum arkadaşlar sitenin sağlam ve güvenilir olması çok önemlidir.
Önerdiğiniz sitede kapıda ödeme seçeneği var mı ?(nakit, kredi kartı kullanmıyorum.)
Sipariş ettiğimiz kitaplar en fazla kaç günde elimize ulaşır?

Teşekkürler .

okuoku.com
maxkitap.com
İstanbuldaysan
kitapyurdu.com kapıda ödeme seçeneği sunuyor.Zaten kapıda ödüceksen güvenilirliğe pekte ihtiyacın yokki onlar sana güvensin :D

Kapıda ödeme var mı bilmiyorum fakat insankitap.com gayet iyi. Antik batı yayınları kitaplarında acayip indirim var. Örnek verecek olursak NT'de satılan Sefiller 15 Lira iken burada 7.50 Liraya aldığımı hatırlarım. Kitaplar 2-3 gün içinde ulaşıyor.

Kitapyurdu.com'dan siparişimi yapıyorum.
Pek okuma alışkanlığım yoktur, okurken çabuk sıkılabilirim bilgisayar başında 24 saat oturacağıma 10 saat kitap okumayı tercih edeceğim..

Sipariş Ettiğim Kitaplar:

Dan Brown - Cehennem
Adam Fawer - Olasılıksız
John - Verdon - Aklından Bir Sayı Tut

Toplam : 48,20 TL

:)

----------

Kapıda nakit ödeme seçeneği aktif olmuyor ?

----------

Kapıda nakit ödeme sadece İstanbul için geçerliymiş ne kadar saçma

Kitapyurdu.com olmadı okuoku.com'dan sipariş ediyorum

----------

Dan Brown - Cehennem
Adam Fawer - Olasılıksız
John - Verdon - Aklından Bir Sayı Tut
Tomi Hoag - Paranoya

Toplam : 60,12 TL

Sipariş tamamdır :)

Ersan nasıl sence kitaplar ilk sipariş için iyi mi :)

Valla tam bilmiyorum ama genelde yeni kitapları pek okumuyorum henüz hem biraz pahalı geliyor hemde konu olarak klasiklere yöneliyorum ama kitaplar iyi kitap heralde olumlu yorumlar yapılıyor.Bu arada kapıda ödeme yapınca sanırım kargo ücretsiz değilse 12 tl civarı birşey ödeniyor.Hayırlı olsun :) Kitap öneri istersen bildiğim sevdiğim kitapları öneririm sana

Şunları okuyalım da ihtiyaç olursa sana gelirim.
Kargo ücreti dahil 66 tl 4 kitap bakalım nasıl olacak okuoku'dan sipariş verdim.

NT'ye bir göz gezdirdim de her türlü kitap yok, mesela benim sipariş ettiğim kitapların çoğunu bulamadım sitede.

Geri