• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kız kaçıran yaptım arkadaşlar.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
aLKR3yv_460sa.gif

Beyler ALLAHINIZI Seversiniz bırakın artık bu işleri yok yanlış yazdın yok bilmem ney adam güzel bir gif paylaşmış bende yorum attım benim yazıma kusur bulma yerine gif hakkın yorum atın istedim gibi yazarım ister düzgün ister yanlış

TDK MOD ON
icat

1. Yeni bir şey yaratma, bulma.
  2. Gerçekmişgibi gösterme çabası.
TDK MOD OFF

icad

icad kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

TDK mod sleep ;

İcad sözlük anlamı..

----------

Beyler ALLAHINIZI Seversiniz bırakın artık bu işleri yok yanlış yazdın yok bilmem ney adam güzel bir gif paylaşmış bende yorum attım benim yazıma kusur bulma yerine gif hakkın yorum atın istedim gibi yazarım ister düzgün ister yanlış

Ben CottonCandy kardeşim tamamen yanındayım.

Yanlış yazarken bile yalnış yazmasını seviyorum

Beyler tamamen iftar sonrası eğlenmemiz için açtığım bir konudur.

Kelimenin aslı İcat'tır. Cümle içinde ek aldığında icatı olmayacağı için yumuşar icadı denir, bildiğimiz ünsüz yumuşamasıdır.

El Mejor samimi arkadaşımdır şakalaşıyoruz şakalaşmak isteyen buyursun katılsın :)

Konuyu kapatın icat,icad falan uğraşmayın.Buluş diyin gitsin :D

İmzanı şimdimi hazırladın :D

"21. yüzyılın cahilleri, okuma yazma bilmeyenler değil; yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır."

----------

yok ben şunu biliyorum

αѕαℓєт đσğυşтαη đєğιℓ , đανяαηışтαη gєℓιя..

Aferim çekirge.

"21. yüzyılın cahilleri, okuma yazma bilmeyenler değil; yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır."

----------

Aferim çekirge.

Bayağıdır var o senin için hazırlamıştım güzel şimdi fark etmen :D

Şimdi şey yazmayı planlıyorum ; αƨαʟεтıмız чεтεя

----------

Aferim çekirge.
senden öğrendim dil ve anlatımı

Geri