• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kız Konusu Beylerr

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xRaye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xRaye

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2013
Puanı
10
Şimdi beyler forumda baya böyle konu açıldı biliyorum ama yardımlarınız lazım ben 11.sınıfım bizim okula bi kız gelmiş bu sene 10.sınıf oda her neyse ben bu kızı senenin başlarında görmüştüm falan ama gelip geçici heves sanmıştım fakat öyle olmadı kıza baya vurulmuşum ama kızla hiç muhabbetimiz yok kızın sınıfından kimseyide tanımıyorum geçen gün sınıf defterlerinden ismini öğrendim faceden falanda ekledim ben bu kızla nasıl muhabbet kurabilirim ? Daha doğrusu kızı nasıl düşürebilirim ? :D

Yok artık :D Aynı durum benim için de geçerli ama tanıdığım var da pek işe yaramıyor. :D

Yok artık :D Aynı durum benim için de geçerli ama tanıdığım var da pek işe yaramıyor. :D

Arkadaşına söyle tanıştırsın sizi :D Yada ne bilim arkadaşının yanına gidiyo gibi yap onla sohbete falan gir bende hiç bişe yok ne yapacam bilmiyorum :D

Birşey sor bir şey danış okulla ilgili öyle öyle konu açılır zaten ben öyle yapmıştım şuan hayla konuşuyoruz daha sonra ne mi oldu ?

- Kanka olduk :D

Kızla bir tanışman lazim face değilde yüz yüze daha iyi olur

Selam diyerek tanışın,sohbet ilerler zaten,tanıdıklarınız falan çıkar ordan yürütürsün konuyu bide telefon numarasını istersin

Şu foruma öğretemedim kız konuları için bana pm atmaları gerektiğini. :)

Geri