• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla Tanışma

farukylm34

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2013
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir arkadaşım bir kızdan hoşlanıyor ve ikisi daha önce hiç konuşmadılar. Arkadaş kızla tanışmak istiyor ama nasıl teklif edebileceğini bilmiyor. Bende sizlerden yardım alayım dedim :D Yalnız çıkma teklifi değil tanışmak için :D

Kızın yanına gidip normal insanların yaptığı şekilde konuşun.

Standart taktikler.. Ortak arkadaşı varsa, o arkadaşı sayesinde kızla tanışıcak, veya kızın yanına gidip saati sorma bahanesi ile tanışabilir.

Standart taktikler.. Ortak arkadaşı varsa, o arkadaşı sayesinde kızla tanışıcak, veya kızın yanına gidip saati sorma bahanesi ile tanışabilir.

Kızla Senden Benden Daha Samimiyiz :D Kardeş Gibiyiz Sıkıntıda Orda Ya Zaten :D Ben Onu İlk Günden Beri Kardeş Gibi Göremiyorum İlk Gün Tutuldum :D

Saat sorup muhabbetin devamını getirmek arkadaşının konuşmasına kalmış.

Kız sigara kullanıyorsa, arkadaşın ateş isteyebilir..

Gidip kızın karşısına herşeyi söyleyebilir, uzun süredir seni takip ediyorum ve duygularım böyle böyle diye anlatabilir derdini.

Kızla Senden Benden Daha Samimiyiz :D Kardeş Gibiyiz Sıkıntıda Orda Ya Zaten :D Ben Onu İlk Günden Beri Kardeş Gibi Göremiyorum İlk Gün Tutuldum :D
O zaman çıkıyosun karşısına, herşeyi açık açık söylüyorsun sende rahatlıyorsun kalbinde. :)

Saat sorup muhabbetin devamını getirmek arkadaşının konuşmasına kalmış.

Kız sigara kullanıyorsa, arkadaşın ateş isteyebilir..

Gidip kızın karşısına herşeyi söyleyebilir, uzun süredir seni takip ediyorum ve duygularım böyle böyle diye anlatabilir derdini.

O zaman çıkıyosun karşısına, herşeyi açık açık söylüyorsun sende rahatlıyorsun kalbinde. :)

ygs den sonrasını bekliyorum kızla benim sınava engel olmasın diye şimdi ona matematik filan çalıştırıyorum. sürekli yanyanayız kızla ancak açılamadım daha :D

Hiç görmediğin bi kızın yanına hemen gidipte açılma tabiki önce bi faceden mesaj atabilirsin.Daha şuan denedim tutarsa yazarım :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri