• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızlar hangisini ister?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FEFRT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FEFRT

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
2
Kızlar yakışıklı erkeklerden mi hoşlanır tatlı erkeklerden mi? Kızdan kıza değişir bunu biliyorum da hangisi daha ağır basar sizce?

Çoğunluk yakışıklılığa da, tatlılığa da bakmaz. Erkeğin iç güzelliğine, gönlünün zenginliğine ve ona karşı ne kadar ilgili olduğuna bakar. Fakat bazıları da görünüşe daha çok önem verir. Yanına yakıştırmak ister ve hep el üstünde tutulmak ister. O tipler de genelde pek hayrı olmayan tiplerdir.

(Akıllı) kızlar güvendiği ve onu duygusal olarak etkileyen erkeklere AŞIK OLURLAR. Yakışıklı ve şirinlerden sadece hoşlanırlar, hatta hoşlanmak dahi denmez buna, sadece fiziksel olarak güzel olduğunu bilirler gerisi fos derler o yüzden bakmazlar. Arkadaşımızın söylediği gibi bazı kızlar vardır yakışıklı olsun ister sadece yanıma yakışsın ister oda gelip geçici 2 günlük TAKILMACA dır.

23 yaşındayım bi sürü sevgilim oldu daha kızların ne istediğini çözemedim.

Yakışıklı olan erkek kadınlara gore tatlidirda.Kadınlar duygusal erkeklerle sevgili olur,yakışıklı erkeklerle f*ckbuddy.NET

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim :) Bana insanlar yani genellikle kızlar çok tatlısın diyor sürekli ama daha bir defa yakışıklısın diyen olmadı ondan merak ediyorum. :)

Kızlar büyük ister.
1-Büyük yürekli
2-Büyük cüzdanlı
3-Büyük ...

İşte kızlar bu kadar basit.Hangi kategoride olduğunu sen seç.

Bu sorunun net bir cevabı insanlık tarihi boyunca bulunamamıştır;) Yasak meyveye kadar insek bile net bir cevap göremeyiz... Sen sana uygun seninle aynı fikirlerde,anlaşabileceğin kişiyi bulduysan şanslısın 23 yaşındayım çok kısa ilişkilerimde oldu çok uzun süren ilişkilerimde oldu hepsi birbirinden o kadar farklı ki sadece tek bir ortak nokta görebildim şımartıp şımartıp ilgi gösterip değerli olduğunu hissettirip bir anda duraksayacaksın işte o zaman mal oluyorlar ve iyice bağlanıyorlar :)

Geri