• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Klan tanıtımı (hepiniz davetlisiniz)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 1912Seom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1912Seom

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2017
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar belli bir seviyeye ulaştıktan sonra arkadaşımla klan kurmaya karar verdik kandaki mutlak amacımız bağışları bol tutarak, klan sandıklarına günlerinde aktif olarak hep birlikte güçlenmek siz değerli dostları klanimiza bekliyorum sadece maxigame ve tanıdıklar aracılığı ile klana alım olacaktır. Klana istek atarken maxi olarak atınız.
Klanda emeği geçecek kişilere kesinlikle emeğinin karşılığı verilerek rütbeleri takdim edilecektir.
Klan Etiketi : 2YY9JC2L

Geri