• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Klavye Mouse Ve Kulaklık

JosephShavershian

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2015
Puanı
3
Oyun oynarken kullanmak için kulaklık ( micli ) mouse ve klavye arıyorum önerileriniz nelerdir?

Klavye için bunu düşünüyorum. http://urun.n11.com/klavye/logitech-g103-gaming-oyuncu-klavye-kablolu-turkce-P100063077?cid=604001&gclid=COnu_-GA2dECFcEp0wodHPoM1Q&gclsrc=aw.ds daha önce arkadaşımın evinde kullandım adc oynuyorum lolde ve A yı kullanıyorum kite için, aynı zamanda lee gibi jungle herolarını oynarkende klavye normal bir ucuz klavyeden farkını ortaya koyuyor o tuşa basar basmaz elim üstüne gitmesiyle hareketi yapması bir oluyor aşırı estetik hızlı bir dış görünüş veriyor oyunu oynarken başka bi moda taşıyor gibi buna benzer klavye tavsiyeniz varsa dyumak isterim klavyede aklımda bu var taba falan macrosu olduğu için alışmak uzun sürüyo o yüzden daha iyisini bulabilirsem bu fiyata yakın almayı düşünüyorum ve önerileriniz everest gibi markalardan olmazsa sevinirim mouse ve kulaklık konusunda daha önce hiç tecrübem yok everest falan kullandım ama çöp diyebilirim hava değişikliğinde bile mouse nemlenip bozuluyor :D

Bütçen ne kadar ona göre oyuncu mouse, klavye ve kulaklık önereyim?

Oyuncular bilgisayar ve monitörlerden sonra en çok klavye ve mouse konusunda dikkatli davranıyorlar. Bunun nedeni ise oyuncu klavyesinin performansı oldukça etkilemesi. Bizde bu yüzden sizler için alanının en iyileri olan klavyeleri detaylı olarak incelemek istedik. İncelememizde ürünleri düşük fiyattan yüksek fiyata doğru sıraladık. Ürünleri her ne kadar anlatmaya çalışsakta, YouTube’a isimlerini yazarak detaylı incelemeleri izlemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem sorularınıza cevap bulabilir hemde ürünü satın almadan gözlemleyebilirsiniz.

İşte karşınızda fiyat sıralamasına göre klavye önerileri; https://paratic.com/oyuncu-klavyesi/

Geri