• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knight Online - Geniş Anlatım (05.11.2011)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
86270703.jpg

- Tanıtım Videosu -

knightonlines.jpg

Knight Online WEB Sitesi : Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Knight Online Forum Sitesi :
GamersFirst Forums -> Knight Online Turkce Forum

Üyelik Alımı ve Şifre Değişimi : https://www.maxigamerz.com/f149/knight-online-uyelik-alimi-ve-sifre-degisimi-110365/

Knight Online - Download

knightonlinejpg2.jpg

(Knight Online) - Orjinal Link [05.12.2011]
İndirme Link'i : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

(Knight Online) - FileServe [05.12.2011]
İndirme Link'i : Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

(Knight Online) - FileSonic [05.12.2011]
İndirme Link'i : Download Knight_Online_03.07.2011_Install.rar for free on Filesonic.com

(Knight Online) - UploadKing [05.12.2011]
İndirme Link'i : UploadKing.com - free file storage & hosting

(Knight Online) - UploadHere [05.12.2011]
İndirme Link'i : Uploadhere.com - free file storage & hosting

(Knight Online) - Depositfiles [05.12.2011]
İndirme Link'i : Deposit Files

(Knight Online) - zShare [05.12.2011]
İndirme Link'i : zSHARE - Knight Online 03.07.2011 Install.rar - Free File Hosting Service | Audio and Video Sharing | Image Uploading | Web storage

Knight Online - Bug Rapor Etmek

bugcopy.jpg

Oyunla İlgili Hatayı Bildirmek İçin :
Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Knight Online'nın Gerçek Hikayesi

knightonlinejpg3.jpg

Okumak İçin : https://www.maxigamerz.com/f149/knight-online-gercek-hikayesi-110375/

Knight Online - Poliçeler

62870712.png

Knight Online - Sunucu Statüsü (Açık,Kapalı vs.)

knightonlinejpg2.jpg

Link : Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Knight Online - Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

knightonlinejpg3.jpg

Okumak İçin : Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Moderatörün son düzenlenenleri:
sende benim gibisin adaş :D her türlü online oyun hakkında az da olsa bilgin var :)

Ayrıca konu cok güzel olmuş teşekkürler

DP: Keşke oyundan resimlerde koysaydın :)

sende benim gibisin adaş :D her türlü online oyun hakkında az da olsa bilgin var :)

Ayrıca konu cok güzel olmuş teşekkürler

DP: Keşke oyundan resimlerde koysaydın :)

Sen benm gibi olmayasın :drunks çok şükür :)

Resim bölümünde var ya gerek yok :)

Rehber Yenilenmiştir , Download Linkleri ve Bilgilere ulaşabilirsiniz :)

Geri