• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knight Online İnvalid Data Tables Hatası Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Evet arkadaşlar oyunu yeniden yüklediniz ve hiç bir sorun yok 1474 e kadar yüklediniz ve bastınız launchere start yükledi ko2 yazısı beklerken'' dınk'' invalid data tables diye bir hata raporu fiş gibi aşağı doğru uzuyor bidah bidaha olmadı değilmi şölede yapanlar varmış başka bir oyunda dat dosyalrı alınıp girilebiliyormuş yada 1474 patch yüklendiğinde gelen launcher launcher2 ve xpatch leri alıpr her oyuna girişte yeniden oyun klasörüne koyarak giriliyor ben öle yapıyordum taki bunu bulana kadar ayrıca konu 1474 patch gecene kadar sabitlenirse sevinirim yada ilgi olursa up yaparsanzı vsvs ukalalıkda diz boyu ehuehuehuneysem

EVET ARKADAŞLAR OYUNU SIIFIRDAN YÜKLEYİN
YÜKLEME BİTİNCE LAUNCHER KAPANIR SAKIN BİR DAHA STARTA BASMAYIN
OYUN KLASÖRÜNN İÇİNDEKİ 1474 İLE GELEN ''LAUNCHER2'' Yİ SİLİN
AMA HİÇ OYUNA GİRMEK İÇİN LAUNCHERE TIKLANMAMIŞ OLACAK
VE ARTIK SORUNSUZ GİREBİLİRSİNZİ TABİİ XTRAP PROBLEMİ HER DAİM OLACAKTIR ONUN ÇÖZÜMÜ HENÜZ TAM OLARAK YOK
ISTIRAPLA YANİ KOSPLA ATLAYABİLİRSİNMİZ ONUDA İSTEYEN GİRER İSTEYEN GİRMEZ

Geri