• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knight Online Şövalye Cini (Genie) Rehberi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

Genie programını yeterince incelediğimi düşünüyorum ve bir guide hazırlamaya karar verdim. Öncelikle basit genie kullanımını vereceğim ve ince ayarları da tarafınıza ileteceğim. Ayrıca gelecek olan sorulara göre unuttuğum bilgileri aktarmakta olacağım. Öncelikle Resimlerimizi bir görelim.

maxayrac3.jpg

eCmJrb.jpg

maxayrac3.jpg

Basit genie kullanımı :

1) Atack yapacak skilleri koyacağımız bölme

2) Recover (yardımcı skiler: minor,malice,heal vs.) skillerimizi koyacağımız bölme

3) Party üyelerinin HP değeri % kaç olduğunda recover çalışsın

4) Max. ne kadar uzaklıktaki mob'a ulaşabilsin

5) Mob seçili değilken karakterin atacağı adımların mesafesi

6) HP değerimiz % kaç olduğunda pot bassın

7) Pet HP değeri % kaç olduğunda pot bassın

8) Mana değerimiz % kaç olduğunda pot bassın

maxayrac3.jpg

SLlVPe.jpg

maxayrac3.jpg

Basit genie kullanımı :

1) Ayarlanmış olan atack skillerinden 2. sinin kullanımı (off olduğunda r vurur 2. skilli geç atar)

2) Party üyelerine veya kendimize uygulanmasını istediğimiz skiller (Buff,sw,wolf,safety)"Wolf'ta party barı tıklı olmamalı"

3) Hp potu sayısı kaçın altına indiğinde town atsın (recover'da seçili olan mevcut kullanılan pot)

4) Mana potu sayısı kaçın altına indiğinde town atsın (recover'da seçili olan mevcut kullanılan pot)

5) Mevcut atılacak oklar bittiğinde town atsın

6) Party dışında kalırsan town atsın (party bozulunca,party'den atılırsan)

7) Party'deki tek yaşayan kişi sen isen town atsın

8) Silah rpr değerleri "0" olduğunda town atsın

9) Magic hammer (pus'ta satılan oto rpr itemi) varsa otomatik rpr yap

10) Genie süresi 5 dakika kaldığında otomatik yenisini bassın (Aslında 1 dakika ya çektiler ama buradaki yazıyı hala düzeltmediler)

11) Pet beslenme yüzdesi % 5'in altına indiğinde onu beslesin

maxayrac3.jpg

Bazı öneriler :

- Atack sekmesindeki recover skilleri önceliklidir bu yüzden ayarlamış olduğunuz % değerine dikkat edin aksi halde atack yapamazsınız

- Brahman,paramun,aioclo vs. slotlarda atack range değeri 30-40 olması yeterlidir

- Ape,goblin vs. slotlarda atack range değeri 100 olması faydalı olacaktır bunun yanı sıra atack dışı adım sayısını goblinde açarsanız genie durursa şayet önüne obje geçmesi falan bir kaç adım atıp atağı yapmayı tekrar deneyecektir böylelikle genie devam eder

- Supporttaki 2. skill kullanılsı mı sorusunu off yaparsanız o şekilde supporta koyduğunuz skilleri kullanmıyor. Bununla ilgili şikayette bulunmak gerekli

- Unutmayın denemeden öğrenemezsiniz programı kurcalayın anlatılanın dışında şeyler deneyin yeni bilgi ancak bu şekilde elde edilir

Geri