• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knight Online - Üyelik Alımı ve Şifre Değişimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
1zna3py.png
95362143.png

Bu konu altında Üyelik alıma ve Şifre değiştirmeyi ayrıntılı şekilde anlatıcam.

Üyelik Alımı

Knight Online - Üyelik Alımı : Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

İlk Önce Link'e Tıklıyoruz ve Ardından Resimleri Takip Etmeniz Yeterli...

90125212.png

yelikalmcopy.jpg

Ardından E-posta Adresine Onaylama Link'i Gelecek ve Üyelik Tamamlanacak...

yelikalm2copy.jpg

2rxvhgl.png

Şifre Değiştirme

Knight Online - Şifre Değiştirme : Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Resmi Takip Etmeniz Yeterlidir.

ifredeitirmecopy.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
teşekkürler... bende oyuna başlamak istiyorum ama oyun kapanacak boşuna başlama diyorlar bilgisi olan bilgi verebilir mii ?

Bu oyun daha duruyo mu ya :D :D Yazık yeni başlayanlara nasıl birşeye giriştiklerini bilmiyolar :D

Cevap

Eline sağlık Hakan'ım :)
Ben üyelik alamıyorum daha doğrusu giriş yapamıyorum arkadaşlar hailan rising diye bir oyun reklamı çıkıyor ve o reklam hiç bir şekilde kapanmıyor ressimle gösterilen yere giremiyorum bir yardım edebilir misiniz acabaa :S ?

Geri