• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knight Online

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28
Arkadaşlar Knight Online'ı bırakalı neredeyse bi 7-8 yıl oldu. Şuan serverların durumundan haberdar olan var mı acaba ? Bana genel bir bilgi verebilcek oynayan birileri var mı ? Para harcamaya değer mi ?

aynen bende bırakılı 13 sene oldu :D

----------

server durumları ne oldu harbiden bilenler yazsın olmadı kinight geri dönecem

Bende bırakalı çok uzun süre olmuştu geçenlerde öylesine bi gireyim dedim ve oyuna girdikten sonra kendi kendime ben bu oyunu nasıl oynamışım diye sordum.Benim gözlemime göre yönetim el değiştirdikten sonra oyun her açıdan berbat bir durum almış.Görsel veya farklı açıdan her türlü.Ayrıca eski ortamı göremedim ve bir sürü değişken şey mevcut.Eskiler oynarsa zevk alacağınız sanmıyorum ama siz bilirsiniz

swlerin durumları berbat oyun gerçekten bitmiş durumda herkesde +21 var .. +8 +9 raptor , chitin v.b pazarda 5-6 gb.

Geri