• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Knightonline'a benzeyen bir mobil oyun tanitimidir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yakuli17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yakuli17

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Kas 2017
Puanı
0
Arkadaşlar sizler gibi ben de mobil olarak knightonline'a benzeyen oyun aradım hep. ve istediğim tarzda bir oyun buldum sonunda. Sizlerle kısa bir videosunu paylaşmak istiyorum.

Oyunun kısaca özellikleri ;

3 tür job mevcut

-Büyücü
-Savaşçı
-Suikastci

Her klasın farklı yetenek grupları vardır. Standart canavar kes level atla.
3 Gelişim haritası ve 1 PK haritası mevcuttur.

Her gelişim haritasında 10 adet görev vardır. 10 görev yaptıktan sonra bir sonraki harita açılmaktadır. canavarlardan kıyafet silah ve takı düşmektedir.

silah , kıyafet ve takıları max +6 ya kadar geliştirebilirsiniz. her seviyede belli bir miktarda aynı malzemeden istemektedir.

Örneğin : Sv.1 Kılıcı Sv2 yapmak için 2 tane kılıç istiyor . Sv3 yapmak için 5 tane kılıc istiyor gibi.

Sizlere tavsiyem bir girin bakın derim oyuna. KONUYU NEREYE AÇACAĞIMI BİLMEDİĞİM İÇİN BURAYA PAYLAŞIYORUM. İYİ FORUMLAR...

Geri