• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Koleksiyon Para

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Doğu Almanyaya ait 50 ve 100 markı olan varmı acaba koleksiyonunda olupta? Oldu diyelim satmayı düşünen var mı peki? :D

Cehnnemin dibine ait 50 lik zıkkımın kökü ve 100 lük elinin körü var lazım mı ? :D

2081839_tn50_0.jpg
elimdeki en ilginç para bu bir tane daha varda o tarihi eser sayılabilir :D

Riyal olması lazım bu şeyin :D Bendede Padişah Sultan Reşattan kalma para varda kesmiyo be Doğu Almanya markı lazım :D 50 markta Engels, 100Markta Marxın resmi varmış :D
:D aynen riyaldi galiba. bendede arkasında Hz. İsanın olduğu şekli bozulmuş bir para var :D Türk parası olarak en eski 1947 den var madeni olarak. kağıtların tarihini öğrenemedim.

:D aynen riyaldi galiba. bendede arkasında Hz. İsanın olduğu şekli bozulmuş bir para var :D Türk parası olarak en eski 1947 den var madeni olarak. kağıtların tarihini öğrenemedim.

Bendede baya var öyle eski paralar yabancıda dahil olmak üzere ama gel gelelimki nasıl olurda evde tek bir tane sovyet ve doğu almanya parası olmaz anlayamadım :D Hollandalıların bile parası çıktı bunlar çıkmıyor ama temin edeceğim nolursa olsun :D Eski delikli Türk paraları vardı İsmet İnönüden kalma galiba onlarda :D

Bendede baya var öyle eski paralar yabancıda dahil olmak üzere ama gel gelelimki nasıl olurda evde tek bir tane sovyet ve doğu almanya parası olmaz anlayamadım :D Hollandalıların bile parası çıktı bunlar çıkmıyor ama temin edeceğim nolursa olsun :D Eski delikli Türk paraları vardı İsmet İnönüden kalma galiba onlarda :D
bendede bir tane delikli vardı kaybettim. İlginç cidden sende sovyet parası kesin vardır diye düşünmüştüm :D bende kağıt para olarak Türk var. Madenilere bakayım dur çıkar belki bişeyler :D

Geri