• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Komik Resimler Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candeniz123

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
10
Burayı okuyup kurallara uymadan konu açanların konusu silinecektir

1) +18, +16 ibareli konular yasaktır.
2)Siyaset, Din, argo içerikli resim yayınlamak yasaktır.
3)Forumu araştırmadan bir üyenin paylaştığı resimi yayınlamak yasaktır.
4)Her hangi bir grubu, siyasi partiyi, Dini karalayıcı, aşağılayıcı resim yayınlamak yasaktır.
5)Forumdaki diğer üyeleri ti ye alarak onlar üzerinden espiri içeren resimler yayınlamak yasaktır.
6)Yayınladığınız resim herhangi bir siteden alınmış ise, konunun altına alıntı olduğunu belirten not düşülmelidir.
7)Konunuzun başlığı (Gel içeri yaa komediii, Vallaha gülecen yaaaa) gibi yazılar içermemelidir, resimin içeriği yazılmalıdır örnek:Komik kediler gibi.
8)Konunuza yorum yapan her üyenin yorumunu tek tek alıntı yapıp teşekkür etmek post kasmak (hızlı mesaj yazarak mesaj sayısını yükseltme) olarak değerlendirilir.Bunun Yerine Lütfen Teşekkürler Butonunu Kullanınız
9)Bu bölüme video eklemek yasaktır. Videolarınızı https://www.maxigamerz.com/media-library/ Eklerseniz sevinirim
10)Mesajlara sadece smiley ile cevap vermek yasaktır
Bu kurallara uymayan konular tespit edilip silinecektir.
Lütfen bana konumu neden sildin diye mesaj atmayın, konuyu sildiysem buradaki herhangi bir kurala uymuyor demektir.

Kurallara uyacak olanlara ve uyanlara teşekkür ediyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri