• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konsol Alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Arkadaşlar pazartesi günü konsol almayı düşünüyorum bildiğiniz üzere ps4 ve xbox one de gta 5 vs. oyunlar yok daha çıkarmadılar .
Eğer xbox 360 alırsam böyle birşey var ;
---XBOX 360----
Ps4 Alırsam düz 500 gb alacağım yanında 1 tane hediye oyun verirler bende extra 2 veya 3 tane oyun alırım olur biter .. Bide bu tarz video var sizce ne alaayım ....
(Aklım ps4 te ileride pişman olmamak için )

Bana göre çok saçma bir karşılaştırma hani xbox one vs ps4 olsa iyide. xbox 360 vs ps4 de kesinlikle ps4 diyenler olacaktır ve vardır.
Bana göre PS4 alma nedenlerin xbox360 a göre :
- Ps4 e çıkacak oyunlar grafiksel olarak xbox360 dan kat kat gerçekci olacaktır.
- xbox 360 da bildiğim kadarıyla yeni oyunlarda 30fps sabitleme var (ara sıra düşme) , ps4 de bu 60fps e yükseliyor (çoğu oyunda)
- Ps4 yeni olduğu için çok fazla yenilik , özellik ve seçenekler gelecektir. Birde yeni ps4 arayüzü bana göre daha sade ve kullanışlı.
- xBox360 a yeni oyun desteği 2015 yaz dan sonra kesilebilir ve kesilecektir.
vb.
Bu karşılaştırmaya göre bana göre PS4 Kesinlikle

karşılaştırmayı xbox one vs ps4 şeklinde yapmadım çünkü eğer xbox 360 almazsam kesin ps4 alırım xbox one düşünmem (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri