• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konsol mu Maus+Klavye mi ?

Maus + Klavye mi Konsol mu ?

• Kullanılan toplam oy
    9

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Beyler herhangi bir oyunda fps olur,rpg olur sizce hangisi ile oynamak daha kolay daha detaylı ?

everest-km-8320-siyah-multi-media-gaming-kablosuz-klavye---mouse-set_2339_2.jpg

Benim görüşüm mausu tutarken sağ kolun bildiğin kafanmış gibi sağa sola dönebiliyorsun
oyun sırasında klavye ile rahatça chat yapabiliyorsun,daha fazla tuş var
P1011737-580-90.JPG

Konsol'da en azından azınlık konsol oyununda oto aim var ve bildiğin legal hack
Konsolu alıyosun avucunda tutuyosun küçücük şeyle oynamaya çalışıyosun,klavye'de adam ayağıyla topuklarıyla oynuyor uçan tekme atarak oynayan bile var
Konsol'da sadece oyun oynuyorsun Klavye ve mausla alt tab yapıp başka birşeye bakıp geri oyuna dönebiliyorsun

Son düzenleme:
Tavsiyem bilgisayar. Konsolun zevki başkadır bilmediğim için birşey söyleyemiyorum fakat bilgisayarda FPS türü oyunlarda daha rahat nişan alır daha çok tuşu farklı fonksiyonlar için kullanabilirsin. Ekonomi bakımından bigisayarda her türlü oyunu istediğin gibi oynayabilirsin. İster orjinal alır ister crackli olarak oynarsın fakat konsolda oyun almaya kalkarsan konsolun orjinalliğini götürmeden maddi olarak dayanmak zor. Bilgisayar oyunu 100 lira ise konsol oyunları 150 oluyor. Ayrıca bilgisayarda internet üzerinden CD-key satın alarak çokta ucuza oyunlar edinebilirsin. Ve konsollara göre en çok kazanç sağlayan kısım orjinal ve crackli oyunları aynı zamanda oynayabilirsin.

Kısacası bence klavye ve mouse...

Konsolda oynamışlığın yoksa alman hüsran olur ben konsoldada fps oynadım fakat daha önce oynamadığıysan hiç tavsiye etmem bendede var hatta sezer geçenlerde xbox kol aldı pc için benim evdede xbox var ps kolda var yok yani.

Bir de şu yönden bak yüksek meblalara bilgisayar alıyorsun sonra yeni bir oyun çıkıyor ve yavaş yavaş grafikleri kısmaya gidiyorsun konsolda o sıkıntı yok çip taktırırsın hem korsan oyun oynarsın hem uzun vadede daha kârlı olursun çünkü bilgisayar gibi parça yenilemeye gerek kalmaz.

Yeni nesil konsol. ;) Ama alışkın değilsen söyleyeyim gerçekten zorlanıyor insan.Kendimden biliyorum. ^^

Beyler yanlış yazmışım konsol derken GamePad (Kol)'i kastetmiştim :)

Fark etmez ben aldım bir tane game pad. Cod 4 oynamak için ayarladım ve oyuna girdim. Sonuç ben nişan almayı öğrenemeden aldığım kol bozuldu. :) Kol alırsan düşüncem futbol, araba yarışı oyunları NARUTO Shippuuden tarzı oyunları rahat oynarsın. Benim bugüne kadar gördüğüm ve edindiğim tecribeye göre bilgisayarda game padle FPS oynanmaz. Bir kere bir sıfır yenik başlıyorsun oyuna.

Geri