• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kontak Çalışınca Benzin Akması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314
97 micrada bu sorunu yasiyorum gün icinde zaman zaman yayilan benzin kokusu vardi sans mi sanssızlik mi bilemiyorum ama tam evin oraya geldigimde motorun altindan araba benzin akitmaya başladi.Kontak kapali durumdayken bir sey akitmiyor ancak kontak çalıştığında şırıl şırıl benzin akiyor :D illa ki cekici ile servise gidecek ama sorun ne olabilir ? :pff

Motoru çalıştırdığında motorun altından sızıyorsa,muhtemelen benzin filtresinin bulunduğu kutucuğa giden yoldaki hortumlardan biri sızdırıyordur,genelde bir çoğu terleme yapabilir zamanla zaten o sızdırıyor olabilir.

Hatta benzin veya mazot filtresini değiştikten sonra bakımdan sonra yani arabayı çalıştırmadan kontağı aç kapa yaparlar oraya benzin pompalasın diye,yani benzin direk motora gitmez,önce orda toplanır sonra filtreden geçerek motora gider.

Örneğin bu parça,her arabanınki farkli googlede ilk karşıma çıkanı gönderdim
easterner-filtre.jpg

Geri