• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konu Açma / Konu Kilitleme / Anket Ekleme / Moderatöre Şikayet Etme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Konu yararlı oldu mu ?

• Kullanılan toplam oy
    11

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
2q0tzbq.png

Tavsiye: Tam ekran ve yüksek çözünürlükte izleyiniz.

15971.png

15971.png

İyi forumlar.:askk:​

Son düzenleme:
''The video you have requested is not available.'' hatası veriyor.

bu nasıl iş ya? Konu açacak oluyorum, mesaj/konu türünü seçiniz diyor nasıl nereden yapacam ben bunu?

hayır yapamadım!

- - - Güncellendi - - -

kadeşim yukarıda yok inan ki. 1 Saatdir bunla uğraşıyorum ne kadar gereksiz birşeydir bu ya neden yapılır ki böyle birşey! ne güzel açılırdı eskiden konu. Saçma saçma yenilikler getiriyorlar ya

hayır yapamadım!

- - - Güncellendi - - -

kadeşim yukarıda yok inan ki. 1 Saatdir bunla uğraşıyorum ne kadar gereksiz birşeydir bu ya neden yapılır ki böyle birşey! ne güzel açılırdı eskiden konu. Saçma saçma yenilikler getiriyorlar ya

Ekran görüntüsü alırmısın ? Mesela ben bir sorun yaşarsam sorun ile alakalı herşeyi söylerim ki karşıdaki bana ekstra soru sorup ekstra zamanımı çalmasın...

Geri