• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konu başlığı bulamadım :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Şimdi laptopta silkroad oynarken pvp yaparken özellikle f2ye geçmek istediğimde f2ye tıkladığımda parlaklık azalıyor f3te artıyor ama fn+f2 basınca ancak f2ye geçiyor.Sorun ne tam olarak nedir anlayamadım :D bilen varsa yardımcı olsun

Shift + Numlock dene olmazsa Capslock + Numlock dene bunlardan birisi olmazsa laptopun markasını söyle ona göre bakalım. Benim eski laptopta aynı sorun vardı ama benimki daha beterdi f2'ye basınca wirelessi açıp kapatıyordu yanlışlıkla fn'ye basmadan f2'ye basınca internet gidiyordu epey sinir bozucuydu :D

Hp markası :D Yav şimdi bazıları diyor laptop açılırken f10 bas falan diye fakat öyle yapınca bu sefer f1-f2 devre dışı bırakacak tekrar devreye sokmak istesemde çalışmayacağı için sokamayacam ne yapsam bilemedim :D

HP bilgisayarlarda "prt sc" tuşunun solunda bulunan kilit ikonlu tuş ile, Fn'e basılı tutarken Shift + Kilit yapmanız gerekecektir. Açmak içinde aynısını uygulamanız gerekiyor.

HP bilgisayarlarda "prt sc" tuşunun solunda bulunan kilit ikonlu tuş ile, Fn'e basılı tutarken Shift + Kilit yapmanız gerekecektir. Açmak içinde aynısını uygulamanız gerekiyor.
Solunda f12 var oda wirelesı açıp kapatıyor şimdi onunla aynı anda neye basıcamda kilitleyecem ? :D

packardbell inde çözümünü bilen varmı acaba ?

----------

Evet gençler sorunu çözdüm ben bios da special keys diye bir bölüm var orada 2 ayar var hangi ayar etkinse diğerini etkinleştirin sorun çözülüyor :)

packardbell inde çözümünü bilen varmı acaba ?

----------

Evet gençler sorunu çözdüm ben bios da special keys diye bir bölüm var orada 2 ayar var hangi ayar etkinse diğerini etkinleştirin sorun çözülüyor :)
Bugün içerisinde bir deniyeceğim , sağolasın

Geri