• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konu içi Reklam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DewSa34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DewSa34

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ara 2012
Puanı
1
Merhabalar,

Konu içi reklamı üyeler için kötü oluyor diye düşünüyorum. Konu biçimi kayıyor görünüm kötü oluyor.

Bir önerim var ziyaretçilere bu boyutta reklam koysanız.

Üyelere 468x60 ya da 728x90 yani yatay reklam koysanız iyi olmaz mı?

bence mantıklı hatta üye olmayanlar post atmak için reklama tıklasınlar çünkü alt tarafa bakınca çoğu misafir

Eskiden 728x90 vardı hatırlıyorsanız kimse iplemiyordu günde 20-30 tıklama oluyordu koca 240.000 üyelik forumda, biz de mecbur böyle yaptık. Şuan sonuçlardan memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Eğer üyeler biraz daha düşünceli olsalardı ben de bu kararı almak zorunda kalmazdım.

Beni bu foruma çeken birazda heryerden Reklam çıkmamasıydı.
Tabi Ümit abide para kazanacak yapacak bişi yok.

Ama boyut değişitirirsek iyi olur Ümit abi.

Eskiden 728x90 vardı hatırlıyorsanız kimse iplemiyordu günde 20-30 tıklama oluyordu koca 240.000 üyelik forumda, biz de mecbur böyle yaptık. Şuan sonuçlardan memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Eğer üyeler biraz daha düşünceli olsalardı ben de bu kararı almak zorunda kalmazdım.

Yalnız eğer teşviğe girmiyorsa reklam boyutları değişmemekle birlikte üye olmayanlar mesaj yazabilmek için reklama tıklama zorunluluğuna girerse tıklar muhtemelen 1.5 kat artar gibi.

Spam ve pop up reklamları engellemeniz için önermiştim onu. Bulunduğunuz yeri sürekli olarak sömürmek yerine bazen de katkıda bulunmaya çalışsanız hiç fena olmaz yani. Hep bana hep bana olmuyor bu işler.

Geri