• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konu Kilit Çalışmalarım

WILDGUARD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Tem 2014
Puanı
9
2vw8ktx.jpg

5v0vgj.jpg

1 Adet daha var fakat düzenlemek istemedim bunları 2012 senesinde yapmıştım :) Düzenlemek istemediğim 2. olarak yaptıgım tasarımdı ve şuan gözüme hiç güzel gelmedi :)

Evet :) bende bu tarz çalışma yaparımda genellikle konu kilitleme gerekmiyor bu bölümde :)

Çok nadir 500 konuda 1 o da belki :) Kendimi övmüyorum yanlış anlamayin benim bildiklerimi başkası bilse photoshoptan çıkmaz hergün tasarım yapar ben nedense tasarım yapmıyorum 2-3 ayda bir sadece masaüstünde kullandıgım resmimi değiştiriyorum ve CFG'lerim için tasarım yapıyorum sadece bu kadar :)

Geri