• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[AÇIKLAMA] Konu,Mesaj Rapor Etme ( Resimli )

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

Diğer konu sanırım silinmiş O yüzden açma gereği duydum. Bazı üyelerimiz konu rapor etmeyi hala bilmiyor. :)

Öncelikle Rapor Edeceğimiz Konu veya Mesajın Altındaki " Moderatöre Bildir " Butonuna Tıklıyoruz.

6zc36w.png

Daha Sonra Açılan Sayfada Mesajımızı Yazıyoruz.

Mesela İşlevini Yitirmiş Bir Konuyu Rapor Edeceksiniz. O zaman Oraya " Konu Güncelliğini Yitirmiş , Silinsin " vs. şeyler yazmalısınız.

Ya da Satılan Karakterinizin Konusu İçin de " Karakter Satıldı,Konu Silinsin " Yazabiliriz.

2nbrtw1.png

Bu Sayede Silinmesi , Düzeltilmesi vs. Gereken Konuları Daha Çabuk Yetkililere Ulaştırarak Hemen Hallolmasını Sağlayabilirsiniz :)

İyi Forumlar (:

sadece 2 kişimi bakıyor buna :D Deepİmpact ve SexuaL dan geliyor mesajlar rapor ettiğiniz konular silindi diye

Her yetkili kendi bölümündeki konuları silebilir. Ondan dolayı :)

pek bi zararı olmuyor aslında iyi bişey benim açımdan bölümün modunun ilgilenmediği konuları ben siliyorum.

Silmemek için zaten modlardan silme yetkisi alındı.Silerek iyi birşey yapmıyorsun g.mod ve üstü ancak silinmiş mesajları çöpe taşıyabiliyor.Modlara ise uyarı veriyor.

----------

sadece 2 kişimi bakıyor buna :D Deepİmpact ve SexuaL dan geliyor mesajlar rapor ettiğiniz konular silindi diye

Bende sürekli bakıyorum.

Eyvallah soner .

Arkadaşlar bu kolaylığı ne kadar kullanırsanız , Yönetim sizle o kadar çabuk ilgilenir ve onaylama yapar.

herşey sizin elinizde.

Bu sistemi kullanırsanız daha hızlı cevap alırsınız ve bizim işimizi de daha fazla kolaylaştırırsınız :)

Geri