• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Köpeğimin Yavruları

Aktiflik
K.Tarihi
21 Mar 2011
Puanı
4
Rottweiler cinsi köpeğimin yavruları oldu bu gün 4.günleri.8 yavru dogdu biri öldü annesi üstüne oturmuş sanırım :(
ilk gün:
npgmd.jpg

4.gün:
npguj.jpg

npgwh.jpg

Maşallah deyin :P

Sağolun anne yerli üretim fakat Türkiyedeki en güzel rottlardan.sima olarak rottweilere benzemeyen rottweiler diye satılan çok köpek var Türkiyede.
Hepinize tek tek teşekkür ederim:tndr:

yavrulara yaklaşırsan bişey yapıyormu yada yabancı biri yaklaşırsa ayrıca ölen köpeği nereye gömdün merakımı mazur gör soruyorum meraktan :)

Hayvan sonucta o kadar üzülmeye gerek yok üzüldüm tabi ama sonucta cennete gidiyo hepsi :) Asıl dikkat etmemiz gereken ölürken nasıl öldüğü can çekişerek ölse daha kötüydü , hayvanların ölüsünden korkmam aldım elimle arsaya gömdüm :)
Edit: Suanda baska zahiyat yok mutluyum 7 yavruda iyi :) İnsallah baska ölen olmaz

Maşallah umarım diğerlerine bir zarar gelmez annemizde iyiymiş ismi nedir ?

Annenin adı Şila yerli üretim baba Kabus secereli diyolar ama ne kadar dogru bilmiyorum benim değil ama güzel köpek :)

Yavru köpeğin ölüm haberine üzüldüm ama ölüm şekline güldüm inş. günah yazılmamıştır.

Çok severim ben köpekleri :)

Geri