• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Koskaca firma olacak sözde

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LegendM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LegendM

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2009
Puanı
69
dYRFYhc.jpg

Şu saçmalığa bakın,sonra tekrar bakın,sonra tekrar bakın

hyoxoLE.jpg

Son düzenleme:
Baktık

Konuyu editlemiş.Resmin orjinalini böyle birşey olacağını tahmin ettiğim için almıştım.

m5xnw.jpg

Son düzenleme:
tekrar tekrar ve tekrar ve tekrar baktık.

Hatasız kul olmaz. Joymaxın babasıda böyleydi zaten :D

Bir firmada illa ki istenmedik bir hata olabilir ama bu hatayı da onların yüzüne vurmamak lazım..

çalışma olabilir bu kadar büyütücek ne var anlamadım :D

Ne tuhaf insansınız arkadaş

Bunun tuhaflık ile bir alakası yok sen istiyorsun ki her şeyde zerre pürüz olmayacak ama öyle bir dünya yok malesef, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp size hizmet sunuyorlar adamların bir hatasında kusur görerek aşağılamaya çalışıyorsunuz o hoş bir şey değil işte.. üyelerin baktık diye tepki vermesinin sebebi kısaca bu bence.

Geri