• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kostüm Sistemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

39809605.png

Yeni Kostüm Sistemi

Yeni Kostüm Sistemi ile ilgili her türlü bilgiyi bu başlık altından edinebilirsiniz.

Kostüm Sistemi nasıl çalışır?

Kostum ve Saç stilleri diğer ekipmanlar gibi, giyilip çıkartılabilecek şekilde kullanılır olacaklardır.

Kostüm ve Saç stilimi nasıl değiştirebilirim?

Karakterinizin Envanter Penceresi´nde ‘Kostum’ yazan yeni bir buton göreceksiniz. Tıkladığınızda yeni bir pencere açılacak, Kostum ve Saç Stilleri´nizi oradan sürükleyerek karakterinizi giydirebileceksiniz. Değiştirdiğiniz (önceden kuşandığınız) itemleriniz Envanterinize geçeceklerdir.

Ekipmanıma ait olan Bonusu kullanabilir miyim?

Evet, tüm ekipman özellikleri Kostüm ve Saç Stilinize aktarılacaktır. Eğer Saç Stili veya Kostüm`ün kendi bonusları varsa, bu bonuslar ekipmanınızdaki bonusa eklenecektir.

Kostüm ve Saç Stilleri`nin geri sayım süreleri ne zaman başlıyor?

Kostüm ve Saç Stillerinin kullanım süreleri, itemi envanterinize koyduğunuz anda geri saymaya başlar. Unutmamanız gereken şey; bir defa envanterinize aldıktan sonra item`i üzerinizden çıkarsanız bile süresi geri saymaya devam eder.

Ben hala eski saç stilimi takıyorum ne yapmalıyım?

Yüzbaşıya gidin. Yüzbaşı, eski saç stilinizi yeni kostum sistem item`ı ile değiştirecektir (sadece geçici saç stilleri değiştirilebilir, kalıcılar değiştirilemez). Eğer Yüzbaşı ile konuşmadan eski saç stilinizi değiştirirseniz, eski saç stiliniz kaybolacaktır.

Geri