• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kozalak MT2 Daha Yeni Açıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExceLLanT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2014
Puanı
0
SERVERİMİZ DAHA YENİ AÇILMIŞTIR SIRALAMA BOMBOŞ LONCANIDA AL GEL. :)

lxbsp.png

Serverimiz yeni açılmıştır sıralama bomboş sende katıl aramıza , ne bekliyorsun ?

- 1 Level İle Başlar İtemler Verilir.
- 105 Level Sınırı Vardır
- F5 Açılan Efsun Botu
- 2.5m İle Başlangıç
- Oyunumuzda 7x,4x,Oto Vurma Gibi Hileler Devre Dışıdır.
- Sende Loncanı Topla Gel ve İlk Sen Dönüştür İtemlerini!
- Bu Eşsiz Macerada Yerini AL
- Metinlerden 5-6 bk düşer
- Sorunsuz, Lagsız, Hilesiz ve Bugsuz oyun keyfi
- Kesinlikle Editsiz Private Serverdir!
- Kapanma Sorunu Kesinlikle Yoktur !
- Her Hafta Yeni Sürpriz Eklentiler !
- Oyunda Kesinlikle Ayrımcılık Yoktur!
- Devils Catacomp 7 Katlı Aktif.
- Droplar Aktif 100
- Efsun Basma Bugu Yoktur.
- Buz Cadısı Sabit.
- Mavi Ejderha Sabit.
- İtem Dönüşümlerinde muharebe-triton'a dönüşürken 2 kutsama 1 eskrim ister.
- İtem Dönüşümlerinde Triton-Runik kılıcına dönüşürken 5 mavi yeşil kırmızı ve mor ot ister.
-TR TİPİ Pazar Kurma
- %100 Türkçe Bir Oyun Sorunsuz.
- GM ler İlgilidir.
- Oyunda Kesinlikle İtem Dağıtımı,Ayrımcılık V.b Yoktur.
- %100 Türkçe Görevler.
- Epic Sura Dönüşümleri Sorunsuz Aktif
- Işınlanma Yüzüğü Aktif.
- Sorunsunsuz 9 Kat Kule,3 Kat Sürgün Mağarası
-%100 DDos Koruması
-P2P, WorldPort Açıkları Kapalı
-DC HACK, KİCKHACK Açıkları Kapalı
-4x, 7x, vs. Türevi ve İnject İle Yapılan Hileler Engellendi
-TR Tarzı Kule İle Gidilen Devil Catacomb
- TR Tarzı Şifreli Kristal Oda

OYUN İÇİ F5 ENTEGRELİ EFSUN BOTU

kze3bo.png

SERVERİMİZ TAMAMEN OFFİCİAL SERVER'DİR EFSUN ORANLARI ZORDUR + BASMA İTEMLERİ YOKTUR TAM ANLAMIYLA TR TARZI EMEK SERVERDİR.

ewvq5n.png

İLK DÖNÜŞÜMLERDE 2 KUTSAMA 1 ESKRİM İSTER

İKİNCİ DÖÜŞÜMLERDE İSE 5 MAVİ 5 KIRMIZI 5 MOR VE 5 MAVİ OT İSTER.

OTLARI EJDERHADAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

-------------------------------------------------------------------

3091incih9533334.png

EŞSİZ MACERAYA SENDE KATIL

Odun kömür de getirelim mi ? GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görevli iken seni defalarca uyardım anlamadın rütben gitti.Üyeliğin hakında da seni ilk ve son kez uyaracam tartışma çıkartmaktan vazgeç.Bu son. Görevli arkadaşlar üye her hangi bir konuda tartışma çıkarır tartışma içerisinde bulunursa ban cezası verebilirler. Tekrar bana sormalarına gerek yok bu sefer kollamaya niyetim yok.

Görevli iken seni defalarca uyardım anlamadın rütben gitti.Üyeliğin hakında da seni ilk ve son kez uyaracam tartışma çıkartmaktan vazgeç.Bu son. Görevli arkadaşlar üye her hangi bir konuda tartışma çıkarır tartışma içerisinde bulunursa ban cezası verebilirler. Tekrar bana sormalarına gerek yok bu sefer kollamaya niyetim yok.

Rütbemi ben kendi isteğimle sana aldırdım abi çünkü sağlık sorunlarim vardı.
Eğer bir mod bana artistik yapıyor ve konuyu yanlış yere açmışsin buraya açacaksin diyorsa senin benim değil onun rütbesinin kökten alman gerekirdi ve bana boyle diyen biri olursa ben onu cevapsiz birakmam. Onun rütbesini de aldın ama 4 5 gün sonra tekrar verdin.
Ben tartışma çıkarrmiyorum bu yaptığım hareketler coconun hareketleri beni uyarmadan önce onun rütbesini alıp onu da uyarman gerekli ozaman.
Konuda tartışmayı en çok cezalandıran kişi bendim ama cocoyla aramdaki kavga sonrası ben de onun yaptiklarini yapıyorum ama nedense uyariyi ben alıyorum.

Dipnot: Coco görevli olmasina rağmen üyelere beni kötülüyormuş işte sahtekar filan diye bir görevliye yakiştiramadim. Emeklerim gittiyse coco yüzünden gitmiştir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rütbemi ben kendi isteğimle sana aldırdım abi çünkü sağlık sorunlarim vardı. Eğer bir mod bana artistik yapıyor ve konuyu yanlış yere açmışsin buraya açacaksin diyorsa senin benim değil onun rütbesinin kökten alman gerekirdi ve bana boyle diyen biri olursa ben onu cevapsiz birakmam. Onun rütbesini de aldın ama 4 5 gün sonra tekrar verdin. Ben tartışma çıkarrmiyorum bu yaptığım hareketler coconun hareketleri beni uyarmadan önce onun rütbesini alıp onu da uyarman gerekli ozaman. Konuda tartışmayı en çok cezalandıran kişi bendim ama cocoyla aramdaki kavga sonrası ben de onun yaptiklarini yapıyorum ama nedense uyariyi ben alıyorum. Dipnot: Coco görevli olmasina rağmen üyelere beni kötülüyormuş işte sahtekar filan diye bir görevliye yakiştiramadim. Emeklerim gittiyse coco yüzünden gitmiştir. GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben uyarımı yaptım gerisini sen bilirsin. Ben coco moco bilmem bu kafa ile devam edersen o ban cezasını alırsın .

Vay be.. Zamanın da sinir bozucu veletler yokken ne oynardık oyunu. Kıyafetler ve silahlar da değişmiş bayağı. Başarılar.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri