• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kral’ı Suçlama ! Cengizhan2

angrybird

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Şub 2012
Puanı
0
Selamlar

Biz birkaç arkadaş cengizhan2 ye başladık. Aslında memnunuz oyundan ama oyun içinde seçilmiş olan kralın yönetimini ve uygulamalarını beğenmiyoruz. Kralı suçlama diye bir şey varmış. Forumda baktım Elçi filan gerekiyormuş ama pek anlamadım, bunu bilen var mıdır nasıl yapıldığını acaba. Kralı devirip kendi loncamızla yönetime gelmek istiyoruz o yüzden bilgi lazım.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.

Göz atmak istersenizde CengizHan2

Geri