• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kredi Faiz Vergisi

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
İyi sabahlar. Babaannem emekli hesabından para kesildiğini söylemişti fakat tabi emin değildi. Bugün internet üzerinden bankaya girip hesap hareketlerini kontrol ettim. Babaannemin emekli hesabı kredili mevduat hesabıydı yani bilmeyenler için şöyle söyleyeyim banka hesabına maaş yatıyor bunun yanı sıra kullanabileceğin 500 tl var eğer oradan para çekersen borçlanıyorsun. Tabi babaannem bunu kullanmıyor. Neyse baktım bu kredili mevduat hesabı muhabbetine hem vergi hemde faiz vs. kesilmiş her ay 20 tl civarında hemde. Bu parayı geri alabilmek mümkün mü yasal yollardan? [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Ümit abi senin biliceğini düşünüyorum etiketledim o yüzden.

Tam emin olmamakla beraber sanırım onu geri alamazsın. Bankayı arayıp banka ile anlaşmaya çalış. O kullanmadığı 500 TL işini iptal etsinler, de ki böyle kesinti yapmaya devam ederseniz maaşımızı başka bankaya taşıyacağız. Öyle diyince muhtemelen ondan sonra kesinti yapmazlar ama önceden kestiklerini geri vereceklerini sanmam.

Tam emin olmamakla beraber sanırım onu geri alamazsın. Bankayı arayıp banka ile anlaşmaya çalış. O kullanmadığı 500 TL işini iptal etsinler, de ki böyle kesinti yapmaya devam ederseniz maaşımızı başka bankaya taşıyacağız. Öyle diyince muhtemelen ondan sonra kesinti yapmazlar ama önceden kestiklerini geri vereceklerini sanmam.

Yazık olmuş aylarca kestiler. Teşekkürler, ne biçim bir düzendir her şeyin vergisi alınıyor, kesintisi yapılıyor ya.

Geri