• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanan Üniversitelileri Alalım Buraya

_HüKüMDaR_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
4
Gençler merhaba, ben öğrenciyim ve kredi kartı çıkartmak istiyorum şu bankaların öğrencilere özel verdikleri kartlardan.Ancak çeşit çok binbir çeşit kart var.Ben sizin kullandığınız avantajlarından memnun kaldığınız kredi kartlarından tavsiye istiyorum.Bir el atın :)

Kredi kartı olarak kullanılıyormu bilmiyorum ama Enpara kullanıyorum ben normal hesap kartı olarak . Baya avantajlı , hesap işletim ücreti yok . Steam , appstore , playstore , league of legends de falan %50 indirim var . Onun dışında ayda 3 defa istediğin banka atm sinden komisyonsuz para çekebiliyorsun . Vadeli hesap kullanmak istersen faizleri yüksek . Kredi seçeneğide var içinde ama sanırsam maaşlı olman lazım .

Kredi kartı olarak kullanılıyormu bilmiyorum ama Enpara kullanıyorum ben normal hesap kartı olarak . Baya avantajlı , hesap işletim ücreti yok . Steam , appstore , playstore , league of legends de falan %50 indirim var . Onun dışında ayda 3 defa istediğin banka atm sinden komisyonsuz para çekebiliyorsun . Vadeli hesap kullanmak istersen faizleri yüksek . Kredi seçeneğide var içinde ama sanırsam maaşlı olman lazım .
Aynen En Para bendede var çok kullanışlı bir kart tavsiye ederim

Ben garantinin verdiği bonus genç kullanmıştım. Akaryakıt, giyimde felan indirim yapıyorlar. Yıllık kart ücreti de almıyorlar. Yani ben kullandım iyiydi.

Kampanya bakımından ve yıllık ücreti olmadığından Bonus Genç önerebilirim, kendim kullanıyorum. İlk defa kullanacaksan ama sana tavsiyem kredi kartına hiç bulaşma ben gerektiği kadar harcarım falan diye düşünürsen yanılıyorsun çünkü emin olabilirsin ilk ay limiti köküne kadar kullanacaksın ondan sonra da uğraş dur. :)

Yapıkredi play kullanıyorum. Açtığına bazen pişman bazende iyi ki açtırmışım diyorum. Ayrıca kartı açtırıp ardından vadesiz hesap açtırırsan vadesiz hesaptan işletim ücreti kesmiyorlar.

Geri