• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Dostlar selam , kredi kartı başvurusu yaptım ama fikirlerinizi almak istiyorum.Şimdi öğrenci olduğum için Yapı Kredi Play Card'a başvuru yaptım.Ama benim kuzenler dediki keşke İş Bankası'na başvursaydın.Ben kartı sadece internetten alışveriş için kullanıcam başka bir niyetim yok yani bir de yanımda bulunsun acil birşey olursa diye.Banka işlerinden de çok anlamadığım için bi danışayım dedim ne düşünüyosunuz aralarında çok fark var mıdır?Linkler aşşağıda bi bakıp anlayan varsa ve anlatabilirse farkı çok sevindirir beni :kheart::kheart::kheart:

İŞ BANKASI

İş'te Üniversiteli - İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı

YAPI KREDİ

Yapı Kredi Play

Kuzenlerin neden işbankası dediydedilerse onlara sormalısın sebebini. Karpuz değil bi bu, kredi kartı. Bence seçtiğin kart gayet avantajlı başka ne olabilir ki ?

Kuzenlerin neden işbankası dediydedilerse onlara sormalısın sebebini. Karpuz değil bi bu, kredi kartı. Bence seçtiğin kart gayet avantajlı başka ne olabilir ki ?

Onlarda ceplerinde bulunsun diye alıyorlar . Açıkçası bizim okulda yapı kredi broşürleri dağıtıldı onlarda iş bankası.Ben araştırdım başvurudan önce ama anlamadığım şeyler vardı bu yüzden arada fark yaratacak şeyler var mı anlamadım vade aidat vs. gibi.Bu yüzden bir danışayım dedim.

Onlarda ceplerinde bulunsun diye alıyorlar . Açıkçası bizim okulda yapı kredi broşürleri dağıtıldı onlarda iş bankası.Ben araştırdım başvurudan önce ama anlamadığım şeyler vardı bu yüzden arada fark yaratacak şeyler var mı anlamadım vade aidat vs. gibi.Bu yüzden bir danışayım dedim.

Aidatın olmadığı banka ile çalışmak bir öğrenciye en büyük avantajı sağlar heralde.Garanti ile çalışma.Kendi içinde havaleye bile ücret alıyorlar.Eğer harcamalarım yüksek olur diyorsan farklı kart önerilir ama senın durumunda aidatsız kart araman gerek.Garantide şöyle bir avantajın olabilir,asgari ödedikten sonra makul miktara ekstrenın kalan mıktarı dıger aya ertelıyorsun.

tabikide iş bankası bende kullanıyorum , öğrenci icin ideal senede 60-120 TL haybiye para vermek istiyorsan :D başka kart kullan ne diyem

Bu aidatı haricinde bi + / - durumu var mı?Senelik sadece 100 küsür liraysa sorun yok ama ekstra masraflar varsa ayrı.

Bu aidatı haricinde bi + / - durumu var mı?Senelik sadece 100 küsür liraysa sorun yok ama ekstra masraflar varsa ayrı.

senelik 100 küsürmü kardeşim o kadar değil ya 25 lira bişey o dediğiniz şey kaç lira limitli aldın kartı genelde öğrenciye en yüksek limiti finansbank verir yinede sorun yok hepsi aynı sayılır

senelik 100 küsürmü kardeşim o kadar değil ya 25 lira bişey o dediğiniz şey kaç lira limitli aldın kartı genelde öğrenciye en yüksek limiti finansbank verir yinede sorun yok hepsi aynı sayılır

Sadece başvurdum ne limit verileceğini bilmiyorum. Aralarında fark yoksa sıkıntı yok o zaman.

Garanti Bonus Genç öneririm sana. Bende çok araştırmıştım sonunda buna karar verdim ve memnunum.:shm:
bonus_genc%20(1).png

Geri