• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kredi kartıyla taksitli telefon almak

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı limitlemeler geldi her kartla artık taksitli telefon alınamıyor alınabilen kartlardanda elimde yok tüm kartlarla taksitli alınabilen bir site varmı böyle bişey mümkünmü yardımlarınızı bekliyorum:D

bro kredi kartına direk taksit değil ama nakit alıp banka onu taksitlere bölebiliyor sanırım

Arkadaş nakit avanstan bahsediyor sanırım,çekebilirsin ama fıyat artar öyle...

dostum peki eminmisin alacağım telefon biraz tuzlu çünkü alırsam ve öyle bişey yapılmazsa sakata gelirim:D

kardo onuda arican bankaya sorcan geçen aradı beni finansbank 500 lira üstü alışverişlerinizi vs vs 3e bölüyoruz dedi sende bi sor ara hangisiyse uyarsa alırsın

Alacağın telefonun fiyatı kadar kredi çek, parasını bankadan al. Sonra bankaya aylık böldürüp öde aynı şey.

arkadaşlar taksitle telefon alma konusunda krediden başka çözüm yokmu? evkur gibi yerlerden elden taksitlede almak istemiyorum, güvenli uygun bir yöntem bulmalıyım kredi den başka alternatifim yokmu acaba ? alacağım telefon 1800tl kadar

Bankadan kredi çekmen dışında ticari kredi kartı ile alınıyor.Bankadan kredi çekip alman iyi olur.Şimdiden hayırlı olsun :)

Geri