• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ksro

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gijon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gijon

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Mar 2013
Puanı
3
Merhaba arkadaşlar;
- KSRO'ya başlamak istiyorum oyunu orjinal sitesinden indirdim v.1.862 doğrumu bilmiyorum. MaxiGame ve diğer tüm oyun forumlarında özellikle konusu silkroad olan forumlarda ne yazıkki tüm linkler, ilgiler bitmiş. Windows 7'de klavye dilini ksro'ya göre nasıl ayarlayacağım? kssn numarasını nerede bulacağım? Herşeyi geçtim ksro olmasa bile botsuz yüzde yüz emek bir server önerin. Reklama girecekse ö.m. atın. Gerçekten çok sıkıldım elbet vardır ksro oynayan biri iki mesaj yazsa elinemi yapışır? ben tüm gün burdayım sizden mesaj bekliyorum.

offline olduğuma bakmayın internet biraz sakat ben burdayım bekliyorum :)

Son düzenleme:
1. KSSN numarası paylaşımı yasak bunun yüzünden 2 defa Güney Kore Hükümetinden uyarı aldık.

2. Başka server ismi pm ile de olsa önermek reklama girer ve yasak.

3. Klavye dili hakkında bilgim yok, bilgisi olan varsa yazar, yoksa yazmaz üşengeçlikle veya eline yapışmakla alakası yok, herkes herşeyi bilmek zorunda değil.

1. kssn numarası paylaşmak yasaksa ben bu oyuna nasıl başlayacağım? başlayamayacaksam ksro bölümü neden var?
2. silkroad ana konulu bir forumda oyun (server) aramaktan daha doğal ne olabilir? yasaklama amacınız tamamen madden mi?
3. ksro bölümünde sanırsam birkaç arkadaş gördüm ve bunlar halen oynuyorlar, 1 haftadır oyun hakkında forumlardan bilgi toplamaya çalışıyorum kimse cevap vermiyor. aradığım serveri elin korelisinde buluyorum ama yardım edicek bir vatandaş bulamıyorum.

1. KSSN numarası paylaşımı yasak bunun yüzünden 2 defa Güney Kore Hükümetinden uyarı aldık.

2. Başka server ismi pm ile de olsa önermek reklama girer ve yasak.

3. Klavye dili hakkında bilgim yok, bilgisi olan varsa yazar, yoksa yazmaz üşengeçlikle veya eline yapışmakla alakası yok, herkes herşeyi bilmek zorunda değil.

.com.tr

Geri