• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küçük çaplı işler

Vladicius

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ağu 2009
Puanı
10
Selamın aleykum

beyler küçük çaplı aşırı para harcamadan yapabileceğim ne gibi isler var?

simdi tam aciklayamiyorum aksam konuya bakacağım

iş derken pek anlamadım dediğinden ama az para vererek (5 10 lira gibi) mobil ödeme yaparak iddaa oyna birsürü site var :)

Son düzenleme:
Simit icin güzel bi yer lazım + kacak olarak yapmayı düşünmüyorum ruhsatı olacak arkadas bakacak tezgaha

Simit icin güzel bi yer lazım + kacak olarak yapmayı düşünmüyorum ruhsatı olacak arkadas bakacak tezgaha

Eğer ruhsattan kastın vergi levhası ise biraz para lazım. Güzel bir kitap tezgahı veya telefon kabı tezgahı olabilir. Şu an en iyi satılan ürünler bunlar. Sosyete pazarcısıyım, piyasada hangi mallar iyi gidiyor bilirim. :)

3-5 karı topla ev aç şey evi işte işler yani ha küçük çaplı diyosun

bimden su al dediği gibi sat 75 krşa 1 tlye

Garanti isler olması lazım işe ben bakmiyacam arkadas bakacak ben zaten amcamın yanında çalışıyorum arkadasa günlük 50 tl versem banada kar olarak 50 tl kalması lazım

Garanti isler olması lazım işe ben bakmiyacam arkadas bakacak ben zaten amcamın yanında çalışıyorum arkadasa günlük 50 tl versem banada kar olarak 50 tl kalması lazım
tek maç oynanan idda siteleri var tek maç oyna 1.30 luk maçlara 50 bas :D 65 al öyle öyle yapa yapa para topla. :D

Bimden su al topluluk olan yerlerde su sat 1TL'den :D Sizin oralarda çok trafik oluyosa gir trafik tıkandığında sat suyunu :D

Geri