• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küçükken Nelerden Korkardınız ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
- Benzinliklerde araba yıkama yerlerinde 3 tane fırça arabayı yıkardı, onlardan gerçekten çok fazla korkardım.

- Gece tuvalete kalmamak için, tuvaletimi tutardım yataktan çıkmazdım, sırf bu yüzden bi aralar sürekli yatağımı ıslatıyordum. :D

- Küçükken yazın bile yorgan ile yatardım, üstüm açık yattığım zaman birinin beni öldüreceği hissine kapılıyordum, o yorganı kalkan olarak kullanırdım.

- Süt Kardeşler filminde Gulyabani var, o 1 kere rüyama girmişti onuda unutmamak gerek. :)

- Gece yatarken ayaklarımı ve kollarımı yere değdiremezdim, birşey gelip kolumu veya bacağıma birşey yapıcak hissine kapılıyordum. :D

sen baya sorunluymuşsun ya :D ben bitek böceklerden korkardım :D

annemin deri eldiveni vardı ondan çok korkardım :D geçen hafta dolabın içinde buldum içim bir garip oldu :D

Güneş'den.Hâlâ da sevmem Güneş'i.

Niye sen vampir misin gardaş?

-----

Örümcekten korkuyorum. Doğduğumdan beri korkuyorum.

Sebebi de bu:

orumcek-isirigi.jpg

çekirgelerden çok korkardım arkadaşlarım ayaklarından tutar oynarlardı ben görmeye bile dayanamaz kaçardım :)

sen baya sorunluymuşsun ya :D ben bitek böceklerden korkardım :D

Böceklerin türü ve sayısı o kadar fazladır ki, bilim adamları bu konuda kesin bir rakam verememektedirler. Son yapılan çalışmalara göre böcek türlerinin tahmini sayısı 2 ile 30 milyon arasındadır. Bu türlerin içinde sadece 370.000 adeti tanımlanabilmiş, ayrıca 15.000 kadar fosil böcek türü bulunmuştur.

sen daha sorunlu çıktın be kardeşim :D Hangi birinden korkacaksın?

Eskiden böceklerden çok korkardım lan ben. Hiçbirine yaklaşamazdım bile. Yanımda böcek görsem tüm mahalleyi ayağa kaldırırdım bağırarak. Ama cesur babam sağolsun sayesinde korkumu aştım. Babam örümceklerden bile korkmazdı. Bir yerde böcek gördü mü içini onu inceleme hevesi kaplardı. Her erkek çocuğu gibi babamı örnek alarak böceklerle sürekli oynadım ve korkumu yendim. :) Şu an tek korktuğum böcek var oda osuruk böceği. Koydumun yaratığının kokusu sinmiyor üzerinden insanın :D

Ama babam dikkatliydi hangisi zehirli veya tehlikeli hangisi değil bilirdi bense her gördüğümü aynı türden yani zararsız zannederdim. :D Zamanla bilgilendik tabii :)

Son düzenleme:
Eskiden böceklerden çok korkardım lan ben. Hiçbirine yaklaşamazdım bile. Yanımda böcek görsem tüm mahalleyi ayağa kaldırırdım bağırarak. Ama cesur babam sağolsun sayesinde korkumu aştım. Babam örümceklerden bile korkmazdı. Bir yerde böcek gördü mü içini onu inceleme hevesi kaplardı. Her erkek çocuğu gibi babamı örnek alarak böceklerle sürekli oynadım ve korkumu yendim. :) Şu an tek korktuğum böcek var oda osuruk böceği. Koydumun yaratığının kokusu sinmiyor üzerinden insanın :D

Ama babam dikkatliydi hangisi zehirli veya tehlikeli hangisi değil bilirdi bense her gördüğümü aynı türden yani zararsız zannederdim. :D
Oğlum osuruk böceği iğrenç ya, yemin ediyorum elime akrep alırım onu almam. Lanet koku çıkmak bilmiyor. :D

pazarda kaybolmaktan,pazarda aniden kafama çarpan direklerden :D (baya bi küçükken bunlar galiba:D)

yabancılar bi yere götürürse gitme derlerdi merakımdan gidicekdimde hiç yabancı gelmedi :D

Geri