• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küçükken okula gitmemek için yaptıgınız numaralar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
Mesla ben , sevmediğim ders gunu gelmeden 3 gun once soguk suyla kafamı falan yıkardım yazlıkla gezerdim , şifayi kapardm :D

Ne yapmışsın sen öyle ya :D

----------

Şahsen hiç yalan söylemedim gitmiceğimde gitmicem dedim o kadar yalana gerek yok :D

Ne yapmışsın sen öyle ya :D

----------

Şahsen hiç yalan söylemedim gitmiceğimde gitmicem dedim o kadar yalana gerek yok :D

heee :D başında zopayla bekleyen bir valide olunca ozaman gorrum senı :D hiç unutmam okuldan kactım diye beni zopa + 3metrelik beni dövemk için kestiği hortum + oklava :D 3 üyle kovaladı :D

heee :D başında zopayla bekleyen bir valide olunca ozaman gorrum senı :D hiç unutmam okuldan kactım diye beni zopa + 3metrelik beni dövemk için kestiği hortum + oklava :D 3 üyle kovaladı :D

Senin anne terminatörden betermiş :)

Ben gitmeyeceğim zaman uykum var derdim annem kıyamazdı :D

benım sevmedıgım ders yoktu hıcbır dersı sevmıyodum annem kaldırınca dolapa gırıp orda uyuyodum işe gidene kadar :D

Genelde direk nete giderdim sonra erken döner ders boştu derdim yada öğretmen hastalandı gitti derdim :D :D

Sabah okula gider gibi çıkar , 15-20 dk sonra hoca hastalanmış diye eve gelirdim.

Bizi kandırmışlardı abiler :D Tebeşir tozu yerdim ben avuçla bişeyde olmazdı annem ateşimi ölçüceği zaman kendimi sıkardım nefesimi tutardım falan kızarırdım böyle ateşim çıksın diye çabalardım :D

Karnım ağrıyor hastayım miğdem bulanıyor ayağına yatardım gitmezdim :D

Ayağım sakat bacağım sakat derdim gitmezdim :D

ben yalan söyleyince kızardığım için anlıyorlardı o yüzden hep gitmek zorunda kaldım :cry:

En mal olanını sanırım ben yaptım kör numarası yapıyordum gözlerim görmüyor körüm falan diye. :D

Geri